Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok önmagam...

Miért nem tudok önmagam lenni? Miért van bennem egy korlát saját magammal szemben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok önmagam lenni. Folyamatosan, mindenkinek megakarok felelni, pedig 27 éves házasságban élő nő vagyok. Folyamatosan másokat helyezek előtérbe, magamat belülről őrölöm fel. Képtelen vagyok a véleményemért kiállni, és a férjemen csattan az egész, mert rajta vezetem le. Félek attól , hogy ha a véleményem elmondom , ne szeretnek majd. Mindentől félek. Totál szerencsétlenségnek érzem magam. Mindenen csak nevetek, és bólogatok. Hogyan tudnék az lenni aki vagyok belülről. Mert én nem voltam ilyen régebben.
2019. dec. 14. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem próbáld megkeresni az okát a változásodnak. Ez az én személyes véleményem,de szerintem hülyeség attól félni,hogy nem szeretnek majd. Ha nem fognak szeretni azért,mert elmondod a véleményed,akkor nem is téged szerettek. Sok szerencsét!
2019. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen igazad van, viszont én vmi jelentéktelen kis szürke semminek érzem mgaman, és nem tudom hol kezdjem el
2019. dec. 14. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
érdemes szakemberrel megbeszélni (pszichológus terapeuta)
2019. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szívesen.🙂

Valahogy kezdj neki.Attól a perctől,hogy saját magadat adod,máris nem fogod magad így érezni.

2019. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!