Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám önmagam adni?...

Hogyan tudnám önmagam adni? Hogyan lazítsak?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy már évek óta az megy, hogy nem merek oda lépni egy emberhez se, hogy társalogjak vele. Ritkán sikerül, de olyankor is csak férfi neművel beszélek.(Hetero vagyok!!) Csajokhoz nem merek oda menni, nem merek ráírni egy lányra sem és nem értem, hogy miért.. Nem vagyok ronda, megvagyok elégedve a külsömmel.. Volt már olyan, hogy hozzám szólt egy csaj és bepánikoltam és nem tudtam válaszolni neki. :/ Változni szeretnék.. Sokszor elhatároztam, hogy oda megyek egy lányhoz/nőhőz és dumálok vele, de amikor sor kerülne rá nem megy.. Csak izgulok és bepánikolok.. :/

20/F.



2018. febr. 13. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bár férfi vagyok én is, de hasonló problémákkal küzdöttem régebben. Szerintem az a lényeg, hogy ne tervezz előre, mert ha nem az elképzeléseid szerint alakulnak a dolgok, az csak neked lesz rossz. Próbálkozz meg a spontaneitással. Ha hozzád szól egy lány, akár bejön, akár nem, foglalkozz vele úgy, mintha a családtagoddal, vagy a kérdésedben említett férfiakkal beszélnél. Tudom, nehéz a másik nem felé nyitni, de el kell kezdeni. Ha jó csajjal szeretnél beszélni, egyszerűen hidd el, hogy "jár neked", azaz indulj úgy neki a dolognak, hogy "végülis mi bajom lehet?". Ezt tudom tanácsolni neked. Üdv

2018. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. febr. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!