Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kerjek hugomtol bocsanatot?

Kerjek hugomtol bocsanatot?

Figyelt kérdés
Most koltoztem apuhoz vissza, tanulas vegett. En 24 eves vagyok, van egy feltestverem aki 17 eves lesz marciusban. Elegem van a viselkedesbol! Apuval csunyan beszel, ma is azt mondta neki dogoljon meg.. Ram is mondott csunya szavakat. Noverem fianak nem akarta atadni 20 percre a szamitogepet hogy jatszhasson rajta, pedig nagyon ritkan vannak itt. Irigy, tiszteletlen... Ma kapott tolem egy pofont, es sirt... kicsit megsajnaltam..kerjek tole bocsanatot?
2019. dec. 15. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
arrol nem is beszelve hogy nagyon trehany... a sajat kajajat nekem kell kivinni, mindent utana elpakolni, a cuccai ossze vissza vannak...es igy is tiszteletlen ge...ci velem...
2019. dec. 15. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne, adj neki még egyet, ha továbbra sem tud viselkedni.
2019. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kerj. Ha megerdemelte. Engem is felpofozott a noverem gyerekkoromban ha hulye voltam es az a ritka par alkalom oszinten szolva megerdemeltem. Ha utana jott volna elnezest kerni, nem hiszem hogy tiszteltem volna, vagy tanultam volna a dologbol. Ezzel tanultam meg, hol a hatar.

Nem lettem lelkiserult egy pofontol. Noverem volt utana a peldakepem es mai napig is... maradjunk ennyiben. ;)

2019. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy nagy, családi beszélgetés tisztázhatja esetleg a helyzetet. (Nekem is van mindenféle tesóm(,,teljes,, ,,fél,, és ,,mostoha,, is, elhiheted, hogy tudom miről beszélek..) és nálunk az általában beválik.) Vagy esetleg a tiszteletre parancsolóbb szülő egyik este beszélje meg vele. Nálunk egyszer volt hogy pofont kaptam (mondjuk akkor ok nélkül, de ez részletkérdés) apukámtól. Nem lettem lelki sérült tőle. Anyát rendszeresen felhúztuk öcsémmel a ,,lázadó,, korszakban, ő nem pofozott, de megrángatott egyszer-kétszer (semmi fájdalom, inkább ijesztő volt csak) és kiabált ilyenkor és mondta hogy most meg tudna pofozni de nem fog. Egyébként a leírtak tök igazak nálunk is, csak 13L-nál és 16F-nál. Nagyon tiszteletlenek és lobbanékonyak. Kicsit mondjuk én is hasonló lehettem ennyi idősen visszagondolva, szóval lehet, hogy csak mintát követnek. Viszont nálunk a 16F-nak már bevallotta magának mindenki, hogy szükséges a pszichológus bevonása. Néha járnak és azóta sokat fejlődőtt, jó irányba.
2019. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy egyszer öcsém megpofozott úgy hogy csillagokat láttam szó szerint mert egy gumilabdát nem adtam oda neki. Ő lehetett kb 10 én meg 12. Másnap már együtt játszottunk a Balatonparton, szóval nem hinném, hogy örök harag lenne a vége. Bár nemtudom a kapcsolatotok mennyire szoros.
2019. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!