Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bocsánatot szeretnék kérni...

Bocsánatot szeretnék kérni tőle, szerintetek megbocsátana?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, ő 16 éves és fiú.

Elég lobbanékony természetű vagyok, sajnos.

Tegnapelőtt elég durva dolgokat mondtam rá, olyanokat, amikkel szerintem - sőt, biztos - megbántottam.

Az volt az alapszituáció, hogy gúnyolódott a nevemmel, mikor többször megkértem hogy ne, mert rosszul esik.

Elég nagyot veszekedtünk, mindketten sértegettük a másikat.

Ő, hogy nem kellenék senkinek és hogy apáca leszek meg hogy milyen gyerekes vagyok, én meg, hogy 16 éves kora ellenére milyen éretlen, és hogy bunkó és sekélyes.

Nem vagyunk semmilyen kapcsolatban, csak olyan barátságféleségben.

Kiskoromban sokat bántottak, ezért mindenkit elmarok magamtól, akit szeretek, nem tudok megváltozni, de nagyon bánom, ahogy viselkedtem.

Ti megbocsátanátok?



2016. nov. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tehát ha én sértegetni kezdelek téged ok nélkül, akkor tőlem is bocsánatot fogsz kérni? Nincs önbecsülésed? Elváltak a szüleid mi, anyádtól meg ezt a mintát láttad, hogy kutyaként kell nyalni a férfiak fenekét, már persze átvitt értelemben... szaladj kiskutya, alázkodj meg az illető előtt, csak mert hímnemű.
2016. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot!
2016. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

először is neki kéne bocsánatot kérnie, mert ő kezdte és szerintem bunkóbb volt. ( így igaz is hogy lebunkóztad )


Amúgy hogy hívnak? csak kíváncsiságból, (szerintem egy név se olyan, hogy sértegetni kéne a másikat vele)

2016. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Külföldi, ázsiai nevem van, ami itthon furcsán hangzik, nem írnám ki ha nem baj, merr félek, hogy rámismernek.

Igazából az első (igazi) családomban vertek, ezért nevelőszülőkhöz kerültem. Nehezen alakítok ki kapcsolatokat, és nem igazán tudom, hogy mikor mi az elfogadott, ezért kérdeztem meg, tanácstalan vagyok...voltam.

2016. nov. 6. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne kérj bocsánatot. És ne add a barátságodat ilyen olcsón. Az egy privilégium, hogy barátkozhat veled valaki, és ha ezzel visszaél, akkor küldd el.
2016. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illene neki kezdeményezni, de az igazság az, hogy ezt a gesztust mindkettőtöknek meg kéne lépni. Pozitív, hogy benned már megérett a gondolat, mert a büszkeség csak az egódat táplálja. De ahogy írták, a barátságodnak ára van, de emellett értéke is. Ebből veszít, ha nem becsülik meg.
2016. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem szépek az ázsiai nevek :) nem tudom miért gúnyolódik ezen


3-as válaszoló voltam

2016. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!