Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vezessek közösséget?

Hogyan vezessek közösséget?

Figyelt kérdés

Van már néhány ötletem, emberek is vannak hozzá, már csak meg kell szervezni az első közös találkozót. Ötleteket szeretnék kérni, milyen legyen, miket érdemes csinálnunk. Fiatal közösségről van szó.

Sok ötletem van, azért írtam ki a kérdést, hogy hátha tudok még több ötletet kapni, hátha mások, mint az enyémek.


2019. dec. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
No és mi a közös abban a közösségben? Azt azért tudni kellene.
2019. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felszólalások, nyílt viták. Mondtad, hogy fiatalok a közösség tagjai, bennünk még erős annak a kondicionálásnak a hatása, hogy amíg a tanár/előadó beszél, kuss van és figyelem, úgyhogy akár beszélhetsz hosszabban is arról, ami köré a közösség szerveződött. Vagy megtehetik ugyanezt általad meghívott, ismert emberek is.
2019. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen közösség? Milyen céllal, milyen tagokkal? Mennyire homogén a társaság? stb stb.
2019. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mivel én is egy közösség tagja/vezetője szeretnék lenni :)
2019. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!