Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszélgessek jobban?

Hogyan beszélgessek jobban?

Figyelt kérdés

Mindig akaratlanul megbàntok valakit, mert "fàjó pontra" szúrok, pedig csak fel szeretnék vidítani màsokat.

Hogy kell másokkal beszélni? (Mindegy hogy régi barát vagy idegen, senkivel sem tudok normálisan beszélgetni.)

Nem nagyon vagyok okos, EQm is alig, szóval a nagyon gondolkodós vagy együttérzős vàlaszokkal nem tudok mit csinàlni.



#beszélgetés #megbántàs
2019. dec. 28. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne szúrjál fájó pontra, gondold meg, mielőtt kimondasz valamit. Nem a másikról kell beszélned, azt hagyd rájuk, és arról se mondj ítéletet meg kéretlen tanácsot. Ez fejleszthető, ne írd le magadat!
2019. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kerüld a személyes témákat és kész. Aki ennyire nem tudja kontrolálni a dolgot az jobb, ha nem akar komolyan beszélgetni. Bár nem tudom, hogy lehet még idegenekkel is fájó pontra tapintani mindig. Egyszer-kétszer előfordul akkor le lehet annyival zárni, hogy: "nem tudtam ne haragudj" és már terelni is a témát másra.
2019. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!