Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Neked mitől nem szimpatikus...

Neked mitől nem szimpatikus egy ember?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok a helyzetek, tulajdonságok, mondatok, tettek, ami miatt úgy döntöttél, elkerülöd egy adott ember társaságát? Ha pl összetalálkozol egy összejövetelen egy veled azonos korú, azonos nemű emberrel, mi alapján döntöd el, hogy barátkoznál-e vele, vagy inkább nem vagy rá kíváncsi? Mit tett a másik ember, ha egyenesen bunkón viselkedtél vele és ki nem állhattad?
2019. dec. 29. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csinál valami olyat (beszól, bunkó, nagyképű, lekezelő), ránézésre nem szimpatikus (öltözködés, megjelenés, kisugárzás) vagy csak úgy simán irritál
2019. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mitől irritáló valaki számotokra? Úgy mélyen, ha magatokba néztek.
2019. dec. 29. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Önzőség, közöny, hazugság, lopás, figyelmetlenség, gonoszság, szándékos károkozás, hatalommal való visszaélés, önbíráskodás, igénytelenség (bűz, kosz, rossz minőség árulása felsőkategóriás áron), Gyűlöletkeltés, akadékosság (lényegre nem koncentrál, hanem terel, és mindenbe úgy köt bele, hogy csak romboljon és ne építsen).
2019. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Suttyók, nem képesek 2 mondatot se kiejteni a szájukon anélkül, hogy ne lenne benne valami káromkodás. Illetve bunkók olyan emberekkel, akik erre egyébként nem szolgáltak rá, kiröhögik őket pl. a kinézetük vagy egyéb olyan tulajdonságaik miatt, amikről nem tehetnek. Kb. ezek jellemzik azokat az embereket, akiket igyekszem minél nagyobb ívben elkerülni (azaz kb. a szakközépiskolás pályafutásom alatt megismert emberek 90%-a)
2019. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az az alapfelállás, hogy senki sem szimpatikus. A többi ember már a létezésével irritál engem, nem keresem őket. Ezt nehéz felülírni, de nem lehetetlen. Páromnak sikerült pl 😃
2019. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van egy furcsa megérzésem, ami úm. előre jelzi, hogy ki fura, nem fura, érdekes, vagy balhés személyiség. Amint az ember közelében van a másik fél, és jók a radarjai, kiszűrheti mindenki, hogy a másiktól mi várható el.

Aki nekem nem szimpatikus, az a narcisztikus jellemvonással rendelkező személyek, vagy épp az ármánykodóak.

2019. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a megérzés dolog. Nekem pont azokról az emberekről derült ki több hónap után, hogy a legszemetebb fajtából valók, akik az elején tökéletesen el tudták adni magukat. Mindenkinek eladják magukat, mert ehhez értenek, de ettől még nincs több jó tulajdonságuk, mint annak, akin elsőre látni, hogy nem tökéletes.

Sőt volt olyan is, akiről idővel derült ki, hogy az első negatív benyomás nem volt helyes, és valójában nem is vészes az illető, csak meg kellett jobban ismernem. Én ezért nem szeretek elsőre ítélni, csak arra kíváncsi vagyok, mások mi alapján teszik.

2019. dec. 29. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg tudja magát játszani, igen, na azok szeretnek átverni. Ehhez emberismeret kell, hogy tudd, ki milyen trükköket használ. Pl, ha az illető dzsipsziktől ezt nagyon jól meg tudod tanulni. Ők szeretnek bájologni, aztán hátbaszúrni.
2019. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszteletlenség, tapintatlanság, figyelmetlenség.


Ezekkel a fent jelzett tulajdonságokkal mindent elmondtam szerintem - nagy vonalakban.

2020. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!