Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg hülyének néznek az...

Tényleg hülyének néznek az emberek?

Figyelt kérdés
Az anyám mindig, amikor elindulok itthonról, elkezd velem ordibálni, hogy az emberek ki fognak röhögni, amiért nem évszaknak megfelelően vagyok felöltözve. Most pl. úgy jöttem el otthonról, hogy van rajtam egy kötött pulcsi, egy szövetkabát és egy farmer meg bakancs. Nem vettem fel sálat se, mert a kötött pulcsi alapból meleg és ha ráveszem még a kabátot is, rendesen melegem van, még kint az utcán is. Sajnos nem nagyon láttam járókelőket, amíg ide nem értem a buszmegállóba, csak egy idős nénit biciklivel, neki viszont vastag sál volt a nyakában meg a kapucniját is felvette, de biciklin hidegebb is van. Szóval szerintetek ilyen időben hülyének néznek így? Egyáltalán miért kéne jobban felöltöznöm, ha már így is melegem van, csak mert mások még szőrmebundában is fáznak 5° alatt? 21L
2019. dec. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem foglalkozik azzal, hogy mások hogyan öltöznek...

Tegyél rá nagyívben, hogy miket dumál anyád. Nagykorú vagy, állj ki magadért.

2019. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nézem hülyének aki másokkal foglalkozik. Mindent úgy csinálj ahogy neked jó és kész.
2019. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Anyád nem normális . A lőtéri kutyát se érdekli ki hogyan van felöltözve . Az meg , hogy nem állsz ki magadért Téged minősít .
2019. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Anyu engem szétvet a melegség. Sál a gyengéknek való.
2019. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Az már régen rossz, ha attól néznek hülyének, hogy van-e rajtad sál.

Amúgy én ma is rengeteg olyan embert láttam az utcán, aki pulcsiban mászkál vagy kicipzárolt kabáttal, sőt láttam egy sima rövid ujjú pólós fiatalembert is. Én egy sima dzsekit hordok a pólóra, és néha így is melegem van, mert gyorsan megyek és beizzadok. Sálat és sapkát egyáltalán nem hordok, kb 7-ben hordtam utoljára.

2019. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem senkit sem érdekel.


Az viszont ennél érdekesebb, hogy 21 évesen hogyan tud benned mefogamni ez a kérdés...

2019. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a komoly, h erről képes voltál kiírni egy kérdést.
2019. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

szard le.

2019. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!