Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek hülyének az emberek?

Miért néznek hülyének az emberek?

Figyelt kérdés
Naponta járok tömegközlekedéssel Budapestre, és sokszor tapasztalom azt, hogy hülyének, megvetően néznek rám, esetlegesen nevetnek. Semmi okot nem adok, telefonozni szoktam, az öltözkődésem normális, szóval tényleg. Valaki elárulná ezt az igen szép titkot, hogy teljesen idegen ember egy másikat hogy néz hülyének? Veletek is fordult már elő ez?

2018. nov. 16. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gyogyós vagy.
2018. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged néznek, csak azt hiszed.
2018. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet ronda vagy
2018. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emverek szeretnek ìtélkezni a másik felett.
2018. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*emberek
2018. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NopeAndDope ***** válasza:
Engem minden reggel kiröhögne a tömegközlekedésen a rézbőrűek csak szimplán azért mert a göndör hajam afro-ba viselem
2018. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őket, hogy tényleg hülyének néznek-e, mert addig csak feltételezés. Nem is biztos, hogy amiatt néznek furán. Még az is lehet, hogy tetszel nekik,
2018. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valakit hülyének tartok, arra nem (sem) nézek megvetően.

Megtartom magamnak a véleményem, nem hozom a tudomására.

Miért tenném?

Ha igaz amit gondolok, hiszen sosem komunikáltunk, megtartom maganbak, mert lehet tévedek, megbántani nem akarom.

Azt hiszem túl érzékeny vagy, és beképzelsz olyat, amit más nem is gondol esetleg.

2018. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!