Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetnék meg hozzám...

Hol ismerkedhetnék meg hozzám hasonló emberekkel?

Figyelt kérdés
Szeretem a hazámat, a történelmet és az irodalmat, illetve hagyományőrzéssel foglalkozok szabadídőmben. Imádok olvasni és minden vágyam Nagy-Magyarország. Nem akarok semmiféle politikai pártnál keresni

2020. jan. 1. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hol foglalkozol hagyományőrzéssel? Ott nincsenek pasik akikkel lehetne ismerkedni?
2020. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Van egy csomó ilyen szittya magyar fórum ott is lehet próbálkozni.
2020. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtárban, vagy vannak hagyományőrző rendezvények érdemes figyelned a Rendezvényfigyelőt, ezek még a decemberi programok: [link]

Ha még hívő is vagy, akkor érdeklődj az egyházadnál fiataloknak szervezett programokról, ... és úgy általában az életben járj nyitott szemmel, beszélgess, biztos fogsz találni!

2020. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a hazát? Pf. Inkább máshova menj trollkodni.
2020. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Wow egyik volt osztálytársam tökéletes lenne neked, még korra is ha hihető hogy 2000-ben születtél.


Csak jelenleg komoly párkapcsolatban van.


Amúgy a Tindert ajánlom. Vagy vannak különféle hadtörténeti rendezvények. Van a hovédségnek is egy hagyományőrő tagozata, ott is rengeteg hozzád hasonló van.


Vannak facebook csoportok, igaz nem teljesen ilyen embereknek, de pl.: van egy Rocker barát nevő csoport amiben több ezren vannak, ami lényegében társkeresésre van és ott talán találsz hasonlót.


Az olvasásra meg ott van a Margó irodalmi fesztivál. Ott olvasni imádókat biztosan találsz :D

2020. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt hittem lefordulok a székből még megszédültem miközben ezt olvastam. xD Pont az ellentétem vagy fájt olvasni.

No offense egyébként

Kezdetnek már az is valami hogyha hátha itt valaki hasonló meglátja a kérdésed. Írhatsz nagyobb fórumokra is szerintem akár külföldiekre is, mivel biztos járnak magyarok is ezekre. Én mondjuk Quora-n megpróbálnám ezt a kérdést még.

Akár valami ilyesmi eseményt keresni a valóságban lehetséges hogy ott is találkozhatsz hasonló emberekkel márha nem esik nehezedre a komfort zónádból való kilépés, hacsak ez nincs a komfort zónádon belül.


Amúgy belegondolva van 2 ismerősöm akik szeretik az irodalmat(egy csomó klasszikus megvan nekik megis lepett mikor megláttam őket), az egyik lehet a törit is, de annyira nem vagyok nagy haverságban velük hogy össze tudjalak velük hozni bocsi.

2020. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Fankadelinek van valami elvonulás tábora. Nézz utána a fankadeli oldalán.
2020. jan. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néptánc?
2020. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!