Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezdjek neki? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki? Nem tudom hol ismerkedhetnék. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 20 éves vagyok és eddig kevés tapasztalatom van a lányokkal való ismerkedés terén. Külsőre átlagosnak gondolom magam, de az önbizalmam teljesen rendben van és normálisnak tartom magam. Soha se görcsöltem rá a csajozás témára, mert azt hittem majd magától rám talál a szerelem, de mostanában rájöttem, hogy mégis csak kéne tenni valamit, mert amúgy kicsi az esélye.


Baráti társaságom is van, de ők is hasonlóan állnak az egésszel, sőt csajozásról se nagyon lehet velük beszélni, mert többségük félénk ilyen téren vagy csak szimplán nem érdekli őket. Szóval az ismeretségi kör is kiesik, meg bulizni se szeretnek én meg egyedül nem akarok. Van sok hobbym is, de vagy olyan ahol csak fiúk vannak vagy nem alkalmas ismerkedésre.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy aki esetleg hasonló helyzetben van/volt, annak hogy jött össze vagy milyen ötletei vannak még.

A lányoktól meg az a kérdésem, hogy mit reagálnátok, ha bárhol csak úgy ismeretlenül leszólítanak, mert nekem más ötletem már nincs, szóval egy próbát megérne, a visszautasításokat meg jól viselem.


2017. jún. 3. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lányként csak annyit tudok mondani, hogy a leszólítás elég rizikós. Mert olyankor 100%-ban a külső dönt. Szóval ha ilyenre vetemedsz, akkor ne add fel az első pár kudarc után. Egyébként nekem nincs bajom az ilyen fiúkkal. Csak sajnos gyorsan kell dönteni és ha nem fog meg benne semmi, akkor inkább nem megyek bele egy randiba, gondolom érted. Meg ez igazából személyfüggő. Van olyan ismerősöm, aki így ismerkedte meg a párját, de van olyan is, aki azt mondja, hogy sose adná meg az elérhetőségét egy idegennek.
2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha valahol random helyen szólítasz le egy lányt, akkor szerintem azt se úgy tedd, hogy csak te láttad meg őt és már egyből uccu neki. Előbb legyen valami szemkontaktus, ha esetleg egy mosolyt is eldob feléd, akkor 1000x több esélyed van kicsikarni egy nevet, telefonszámot. Szerintem. Buliba simán lehet egyedül is menni. Én még nem voltam, de igazából mindig amikor odaérünk, max. iszunk 1 valamit aztán megyünk be táncolni, utána a buli végéig kb. nem is látjuk egymást. Úgyhogy nálunk is csak az alapozás szokott együtt lemenni. Elmész, veszel 1 sört, azt elkortyolgatod, közben pedig körbenézel hátha találsz valami gyönyörű senorita-t. Sok sikert :)
2017. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!