Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ő barátként...

Szerintetek ő barátként tekint rám vagy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, egy buliba ismertem meg,rahajtottam mert azt hittem nincs barátja, de ő mondta hogy van és egy darabig nem beszéltünk... El akartam hívni randizni, de visszautasított mondvan hogy ő hűséges és nem csalja meg a baratjat. Azóta megtaláltam instan, bejeloltem... Azóta 2 hónap telt el és kiderült hogy a barátja lenézi, beszologat neki meg tök rossz a kapcsolatuk. O másik városban lakik mondtam neki hogy majd meglátogatom amire azt mondta hogy szeretne engem látni. Alapból baráti szinten beszélgetünk, de én néha próbálok neki udvarolni amit megkoszon vagy valami de ő nem annyira ír nekem ilyeneket. Azonban amikor komolyabb dolgokrol beszéltem vele pl hogy ugye a szüleim válnak és nem érzem magam fontosnak akkor mondta hogy én az vagyok neki.azota 2-szer írta ezt, meg hogy szeret velem beszélgetni. Még egyszer amikor berúgott ilyen szivecskeket írt... Alapból aranyos lány, hosszú kapcsolatai voltak,mert ragaszkodó típus... Volt hogy 3-4 évig szenvedett egy fiú mellett emiatt

2019. aug. 19. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen típus. nehezen lép ki egy kapcsolatból. Légy ott, mint eddig, de ne siettesd szerintem.
2019. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Sosem értettem, hogy minek kell mások kapcsolataiban vájkálni? Ennél szánalmasabb dolog nincs a világon.
2019. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én tényleg szeretem őt... nekem sokat jelentettek a buliban történtek... azóta nem beszéltünk róla és rossz
2019. aug. 19. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem még maga sem tudja, adj neki időt, hogy tisztázza magában az érzelmeit a pasija iránt és irántad is. Legyél ott, udvarolj csak kitartóan, és ha tetszel neki, akkor úgyis feléd fordul idővel.
2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem tényleg szeret engem
2019. aug. 19. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy te szereted egy dolog. Attól még nem kell más kapcsolatát tönkretenni. Az meg nem a te dolgod, hogy eldöntsd, jó-e a kapcsolat vagy sem. Pont azért tart ott a világ ahol, mert az összes féreg azt hiszi magáról, hogy ő bármit megtehet.
2019. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah mellesleg o mondta hogy rossz a kapcsolatuk, nem en talaltam ki... xd
2019. aug. 19. 11:54
 8/8 anonim válasza:
Hát barátom jobb ha gondolkozol! Ha a mostani pasijával ezt csinálja veled is ezt fogja 😂 Arrol nem is beszélve, hogy egy igen gerinctelen ember vagy! Bele rondítani más kapcsolatába,meg nyomni neki a dumádat! Amit adsz majd úgy is vissza kapod egy idő után! Sajnálom hogy ideáig fajult a világ! Én nekem eszem ágába nem lenne pofám elszeretni más nőjét!
2019. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!