Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hát nem vicces ez a barátok,...

Hát nem vicces ez a barátok, rokonok közt? De fura hogy másoknál nem látom ezt?

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni hogy fiatal vagyok csinos az átlagos lányokhoz képest,vékony,arcra is szép,régen modellkedtem is. Ennek ellenère inkább a családommal baratokkal rakok ki képet,pózolgatósat sose teszek mint sok lányismerősöm.500 ismerősöm van és szó szerint mindenki 200 like- ot kap,rondák vagy idős asszonyok is,tehát a szépség nem szamit,alig kapok 5-10 likeot.és én minden képet like- olpk a többieknél,de ök nagyon ritkán engem.nyugi 7 éve ez megy sose zavart ilyen dedos dolog,mert én ugyanugy likeolok viszonzatlanul is,csak kicsit bunkó dolog.keveset beszélek ez tény,meg azt vettem észre direkt odafigyelek hogy ne legyek panaszkodós de még ha olyan durva dolgokat is leírok egy mondatban,hogy eltört a kezem,vagy kirugtak vagy meghalt az apám,tényleg lesza.rják, a férjemen kívül senkim nincs a világon,de ők se mesélnek semmit,sokszor vissza se irnak,pedig érdekelne én megjallgatnék másokat.de ha talizunk jól elvagyunk mindenkivel.de ez miatt már ki akartam lépni fb ról.felesleges.olyan felszines.és még itt gyk-án is alig tudok kicsikarni válaszokat,komoly tök unalmas kérdésekre 50 válasz,én általában elég érdekfelkeltőket kérdezek 3-4 választ kapok mindig.sőt mikor szüleim meghaltak,senkit nem érdekelt,mindenki elfoglalt volt,ha én nem irtam vagy telefonáltam direkt,hát szó szerint senki nem keresett(épp kapcsolatom se volt) ugy éreztem magam 2 évig mint egy szellem. Valaki volt hasonlóképpen vagy tényleg csak velem történik ez meg? Fogalmam sincs mi baj lehet velem. Mosolygós vagyok,és szerény,sőt ha mások a beképzeltek azt is tűröm. Nem tudom mi lehet a baj.
2020. jan. 6. 17:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt is kiemeltem hogy figyelek hogy ne legyek panaszkodós és mosolygok akkoris ha gondjaim vannak.a modellkedédt azért irtam,hogy lásd nem az a fontos fb- on. Nektek milyen tapasztalatotok van barátokkal,rokonokkal ez a kérdés. Köszönöm
2020. jan. 6. 18:24
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a rokonok családi kapcsolat de mindegy. Szokásosan csak nyelek mindenkitől.kár volt ide is feljönnöm.lehet igazatok van és csak én vagyok szánalmas. Minden jót.
2020. jan. 6. 18:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi baja van ennek?
2020. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm nekem is szép, nagyon jól tartja magát, mindenben kenterbe veri a női társait, ismerőseit. Ő megoldotta azzal hogy deaktiválta a facebook fiókját. Messengeren fent maradt, de ott is kép nélkül. Lehet neked is jobb lenne. Nem látnál annyi frusztrációt.
2020. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja ja értem csinos vagy aha aha persze. Akkor mindenki lájkolna. Ennyit erről. Fogadjunk nem mersz egy képet linkelni magadról. Azt amelyiken te a legszebbnek gondolod magad. Na ugye
2020. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
szeretnélek belájkolni, dobd már át a linket...
2020. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Írtam már neked irigység.En szívesen belinkelnem neked azt a feleseget akit írtam milyen csúnya nő és 100 likeok vannak a képein, mert sajnálatból is nyomnak a nyomiknak .
2020. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 ne másokról linkelj magaddal dicsekedj te csúfság
2020. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!