Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, segítség! Ti mit...

Rippel Karolina kérdése:

Anyukák, segítség! Ti mit szolnátok ha a lányotok 13 éves létére tampont akar használni borotválni akarja a lábát és melltartót akar hordani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki,hogy megosztja velem mit szeretne.Hogy hozzám fordul,és nem itt kérdezi,hogy hogyan kell ezt meg azt csinálni.

Segítenék neki,amiben csak tudok,hogy legközelebb is bizalommal forduljon hozzám.

2013. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te az anya vagy,vagy a lány?Nem látok semmi kivetni valót a tamponhasználatban szerintem kényelmesebb,a szőrtelenítés sem nagy dolog manapság,viszont a melltartóval úgy vagyok hogy csak akkor hordjon ha már tényleg kell,nem akkor amikor még a dupla A-s méret kéne neki.
2013. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

"13 éves létére tampont"

Én is tampont használok a 2. menstruációm óta utálom a betétet.

Nincs abban semmi rossz ha tampont használ!!

És a többiben sincs semmi kivetnivaló.

Felnő a lányod!

Örülj hogy megosztja veled mit szeretne!!

Üdv: 30 éves nő

2013. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, bár a melltartó csak akkor ha van oka. Nekem már akkor is relatíve nagy melleim voltak így kellet. A tampon is egy teljesen normális dolog.
2013. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En arra nevelrm a lanyaim, h mindig bizalommal forduljanak hozzám bármi is legyen az adott dolog! Tampon szerintem teljesen normális dolog utálom a betétet ugy érzem magam benne mint pelenkaba és sztem a külső nemi szerveknek higiénikusabb minden kepp! Szortelenites teljesen elfogadott dolog! Melltarto ha szükséges mell méretből adódóan akkor természetesen de ha csak fölső alá mert pl fehér arra vannak nagyon jo és kényelmes toppok! :-) Szerintem örüljön az olyan anyuka akihez oda megy a lánya és vállalja hogy mit is szeretne!
2013. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elfogadnám, hogy a kislányom felnő, és már nem is annyira "kislány", inkább "kisnő".
2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok szülő, de ha gyerekem lenne úgy reagálnék,mint anyám tette. Vagyis segítenék neki mindenben és örülnék,hogy hozzám fordult. Az első adandó alkalommal pedig elmennénk neki megfelelő méretű melltartót vadászni.
2013. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

A tampont rendben van, bár lehet, hogy még egy ideig nem tud eléggé ellazulni hozzá ahhoz, hogy kényelmes is legyen.

A melltartót akkor is engedném, ha még nincs túl nagy melle, mert 13 évesen nagyon is frusztrálhatja, hogy átsejlik a pólóján a melle körvonala, s erre a szorongató érzésre még emlékszem.

A borotválást viszont nem engedném, nagy hiba lenne. Inkább elvinném kozmetikushoz gyantáztatni, ha szükséges, az legalább biztonságos, alapos, és gyengíti a szőrt ahelyett, hogy felnőtt korára jól megerősítené, dúsítaná.

2013. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen természetes mindegyik igény, bár én is a borotva helyett javasolnám a gyantát, jobban járna vele, mert szebb az eredmény és ritkábban kell csinálni.
2013. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

En sem vagyok szulo, sot, meg csak kamasz vagyok, de ezek teljesen normalis dolgok. A tampon sokkal kenyelmesebb, en pl. gyulolom a betetet. A borotvalas sem nagy dolog, inkabb, minthogy csufoljak a szoros laba miatt. A melltartot akko is meg tudom erteni, ha kis melle van. En meg mindig A kosarat hordok, szerintem mar soha bem is lesz nagyobb, de megis hordok, mert zavaro, ha atlatszik.

16/L

2013. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!