Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy találjak...

Lehetséges hogy találjak magamnak egy velem egy koru fiut aki nem csak arra tud gondolni? 12 éves vagyok és szeretnék egy "macit" egy fiut aki szeret es ojan olelni valo es nem csak arra gondol. Ugy szertnek valakihez bujni.

Figyelt kérdés
Szeretem a csended de a zenet is imadom szeretem a vizes talaj illatat meg a festek benzin stb.... ilatat de utalom az eros ilatokat pl. Levendula. Szeretem a vicces embereket nem szeretem a telet utalom a hideget. NEM ojan ... partnert keresek hanem ojan kerdesem van hogy van e ertelme kuzdenem. Ha ne tan ismersz ojat aki ijen es max 14 akko megismernem. De jol vesse az agyaba nem arra valo vagyok!
2013. dec. 8. 23:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
:DD
2013. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, az unokahúgomra emlékeztetsz de ráérsz még bőven:D
2013. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"De jol vesse az agyaba nem arra valo vagyok!"

vao, vao még feltételezni se mertem volna!

nagyon fiatal vagy még, de ha ez életed nagy vágya ennyi idősen, nem esélytelen

de nagyon ráérsz még

2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miiii? És hogy jön a leírás eleje a kérdéshez?


12 évesen inkább bújj még oda anyukádhoz ha szeretethiányod van.

2013. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

12 évesen járjál iskolába szorgalmasan és írd meg a nyelvtan leckédet. Fiúkkal ráérsz később is foglalkozni, még nagyon kislány vagy.

Ha macit szeretnél aki nem arra gondol, kérd meg apukádat, hogy öleljen meg.

2013. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
TESSÉK A SULIVAL FOGLALKOZNI,NEM EZEN AZ OLDALON KELL MÉG IROGATNI.MEGESZNEK A PEDOFILOK!!!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék veled. Remélem rám írsz. :)
2013. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"ojan kerdesem van hogy van e ertelme kuzdenem"

Igen, van értelme. Szorgalmas tanulással egyszer majd képes leszel te is leírni alapvető szavakat helyesen.

Javaslom az olvasást. Nem, nem a facebook-ot. Könyveket.

2013. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bujjak anyamhoz. Aki meghallt kicsit durva lenne. Apamhoz? Ot nem lattam 3 eves korom ota. Nevelo szulok? Igen. Anyira baj h varok vlalkire h kimentsen ebbol a potya feszekbol? Tanulas? Oke. Tanulok h MAJD egynap TALAN eljon.
2013. dec. 9. 07:08
 10/12 anonim válasza:
Már nem azért,de 12 éves vagy,minek kell még neked pasi?előbb tanuljál.Én még most is sírok ha lekésem a reggeli mesét -.- inkább várjál rá,van még időd.Ja és tanulj meg írni
2013. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!