Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2éves havanese kutyám,...

Van egy 2éves havanese kutyám, és az lenne a problémám, hogy nem szeret a kutyákkal játszani. Szerintetek mivel tudnám rávenni, hogy játsszon? Vagy mit találjak ki?

Figyelt kérdés
Egyébként kiskorában mindig odaengedtem minden kutyához, de akkor is már 3perc után megunta, és arrébb sétált lefeküdt vagy szaglászott. És minden más gazdi nekem mondja, hogy ez így nem jó. Engedjem oda. De én odaengedem csak ő megy el. És séta után (mivel nem fárad ki futkározásba) itthon nekünk "mondja", hogy játszunk vele, hozza a játékát. Stb stb.
2012. ápr. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is havanese kutyusom van és ő sem szeret más kutyákkal játszani. Megszaglássza őket jó esetben vagy meg morogja őket ha játszani hívják. Ő is lassan két éves lesz. Kis korában sokszor vittük más kutyákhoz de elunja őket. Embernek veszik magukat :)
2012. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, akkor jó. Azt hittem, hogy csak az én kutyám ilyen különc :D És mindenkitől azt hallom, hogy nem szocializálódott meg mit tudom én. És csomószor van olyan is, hogy jön egy kutyás, akit ismer és nem a kutyának örül hanem a gazdájának. Ő tényleg egy ember kutya testben :] Csak néha olyan rossz látni, hogy a többi kutya tök jól eljátszik, ő meg különcködik :/
2012. ápr. 26. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kutyusok. Játssz vele te! Vigyél magaddal labdát, vagy bármit, amit szeret.

Nálunk is vegyes a társaság. Van olyan kutyus, aki 100x jobban szeret a gazdival labdázni, mint a többi kutyával játszani!

2012. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, szoktam vele :)
2012. ápr. 26. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok , és igen nálunk is így van. Jön a kutyus meg a gazdija és a kutya helyett a gazdijának örült. :)
2012. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem yorkshire terrierem van, és ha azt mondom, hogy magasról sz@rik minden kutyára, akkor finoman fogalmaztam :)

Pedig jártam vele kutyoviba, kutyasuliba, szóval nem a szocializációjával van baj. Nincs neki problémája a többi kutyával, odamegy, szaglás, puszi, és megy is tovább. De ő sem játszott soha más kutyákkal, ő azt élvezi, ha kettesben vagyunk, és nagyokat túrázunk.

Nem tudsz mit csinálni, ő ilyen. Művészlélek:)

2012. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!