Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy független nőnek kedvesk...

Ha egy független nőnek kedveskedni akarok, hogy viszem szivesen a kis csomagját, miért veszi vissza tőlem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 08:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
22-es! Délutánra megyek dolgozni! Becumiztad! :)
2020. jan. 16. 14:24
 22/33 anonim ***** válasza:
78%
Kommentjeid alapján egy erőszakos bunkó vagy. Azért nem kér segítséget.
2020. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
86%

Ja és nyilván te mindenkinek tudod a napirendjét meg hogy itt ki milyen korú, szóval nyugodtan fröcsöghetsz, ítélkezhetsz, hogy ki menjen iskolába stb. Mellesleg honnan is tudod ennyire a csengetési rendet? Csak nem te magad jársz még iskolába?

Vegyél már vissza az arcodból, mert visszataszító vagy. Sanszos, hogy az illető kolleginának is ez a baja veled, hogy még a segítséget is úgy ajánlod fel, mintha legalábbis neki kéne földig hajolnia őfelséged előtt, hiszen te maga vagy a mindentudó, mindenható. Hát nem. Ahogy egy korábbi válaszoló írta, még csicskásnak is rossz vagy.

2020. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

21-es!

Mindig a nő ül mellém,de ez nálunk már megszokott kötelezö dolog,sőt direkt eljön a munkahélyéről hamarabb,hogy egyszerre jöjjünk haza. De olyan sokszor mutatkozunk együtt,hogy szerintem az nem véletlen már. Tuti nem zavarom a légkörét mert mindig ő keres engem facebookon is és külső szemlélő ismerősöm is mindig mondják,hogy sokszor vidám a hölgy amikor velem van.

Ezért nem értem ezt az egészet, miért kivételezik a faluban,és kéri vissza a szatyrait,holott pár órával előtte még ő mondta/kérte a városban,hogy segítsem már vinni. Ha pedig nem akarná,hogy összeboronáljonak minket a többiek akkor egy lépést sem tenne meg velem egy úton szerintem,meg eleve nem lennék bizalmasa!

2020. jan. 16. 14:44
 25/33 A kérdező kommentje:

25-ös

Az arcából az vegyen vissza aki okoskodik meg trollkodik,nem vagyok vevő erre! Lehet,hogy nem járnak már iskolába de viselkedésük egy 16 éves szinten van max!

Inkább a történetemet olvasd el te is és ne kötekedj!Előre is köszönöm!

2020. jan. 16. 14:48
 26/33 anonim ***** válasza:
56%
Szolga fetised van? Mondd meg neki.
2020. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet elfogadni, hogy nincs szüksége a segítségedre?
2020. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Oké.. elfogadom. De akkor a továbbiakban ne foglalkozzon velem sehol és ne üljön mellém ne írkáljon rám facebookon.
2020. jan. 16. 19:39
 29/33 anonim ***** válasza:

Ő jár jobban.

A kettőnek viszont mi köze egymáshoz? Neked miért fontos ennyire, hogy vidd valaki holmiját?

2020. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Udvarlás,közeledés,és felvállalás mások előtt a falunkban,hogy segítrk neki amit (nem győzök hangsúlyozni) idegen településen,városon engedi!

Ő jár jobban? Akkor kérdezd meg tőle,hogy miért foglalkozik velem? Unalomból?

2020. jan. 16. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!