Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Folyton meg fenyegetnek...

Folyton meg fenyegetnek veressel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb 1 eve osszetuzesbe kerultem 2emberrel aki nagy “kiralyok” a belvarosban es azota folytatodik ez. Voltak szunetek,de nem birtak ki es ujra belem kotottek ál okokkal amik teljesen hamisak es meg se tortentek. Sok balhejuk volt nekik , drogoztak is mar , isznak is es ez mind le van screenshotolva a telefonomon mert felrakjak instara. mar nem tudok mit csinalni allandoan fenyegetnek mar kaptam pofont is toluk, meg folytogatott egyikuk is .1evvel idosebbek nalam. majdnem minden alkalomkor talalkozok veluk amikor be megyek a belvarosba es multkor is belem lokott de nem lett belole semmi mert azzonnal hivtam szuleim

mit tegyek hogyan razzam le oket vegre?



2020. jan. 17. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek őszintén beszélj erről, mutass meg mindent. Tudniuk kell róla.
2020. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Amíg csak fenyegetnek addig nincs gond. Van látlelet és mennek a börtönbe. Tudják ha megölnek egy embert akkor szintén börtönbe mennek mert a rendőrség kideríti egyhamar. Szóval ők járnak rosszabbul. A fenyegetések csak arra használják hogy rettegj és félj.
2020. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
c-típusúak?
2020. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld azt az instát, kíváncsi vagyok.
2020. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 george1113 ***** válasza:
100%
Fontos hogy jelezd a szüleidnek. Ha nem szállnak le rólad, beszélj rendőrökkel is.
2020. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném őket a rendőrségen.
2020. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
először is vegyél egy helyesírási szótárt, sokat fog segíteni, majd meglátod!
2020. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

#7

Menj már a picsába hetes,nem ez volt a kérdés a kérdésre válaszolj vagy takarodj innen.

2020. aug. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!