Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fenyegetnek suliba mi csináljak?

Dávid.55. kérdése:

Fenyegetnek suliba mi csináljak?

Figyelt kérdés
van egy tag a suliba most érettségizik és folyamatosan mondogatja hogy végem .Én 10.-es vagyok és grafikus a gyereknek nem csináltam semit nem akarok be csicskulni de azért tartok tőle mert 4 éve rendészeti ..önvédelem ...stb igaz mma-zok meg thai box de nem vagyok biztos magamba hogy le tudnám nyomni és félek tőle vállasabb meg magasabb is mit tegyek?
2014. nov. 14. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd figyelmen kívül, csak rád van szállva, de ha nem mutatsz érdeklődést/félelmet akkor lekopik a g**cibe. Engem is zaklatott egy társaság egy éve több hónapon át, meg is akartak késelni az utcán, de már nem félek tőlük mert csak a pofájuk jár, irritáló g**ci az összes. Ha meg csinál valamit jelentsd fel a faszba, hidd el többet ér az, hogy esetleg "becsicskulsz" azzal, hogy feljelented, ha komolyabban bántalmaz, mint hogy visszaállsz neki és még neked lesz bajod belőle.
2014. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi csak már 2x is lett volna alkalma meg verni de csak pofázik és lehet hogy eltudnám verni mivel ketrecharos vagyok de aszonták hogy nagyon hül*e a gyerek mert ideg beteg tehát lehet hogy állon csapom meg verem de attol még félek tőle
2014. nov. 14. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csinalj vele semmit es ne rettegj tole.Csak onvedelembol uss, de lehetoleg tartsd magad tavol tole. Mar megvert volna ha meg akart volna verni....


Amikor tini voltam engem fel even keresztul mindennap terrorizalt egy ciganybanda, itt kb.24 emberrol beszelunk. Szunetekben korulalltak es magyaraztak h hogy fogok meghalni es en mindvegig nyugodt maradtam, minden egyes nap.


Iszonyu nehez volt, de a vegen lekoptak.Ha latjak h nem felsz toluk akkor befejezik....par osztalytarsamat anno megvertek, ez az egesz lelekjelenlet kerdese.


A szuleim utana magansuliba irattak:-))) Egyebkent lany vagyok, 55 kilo igy visszagondolva.....fogalmam sincs h tudtam a felszinen nyugodt maradni.


Vegulis egyszer akart egy srac megutni (volt pasi kb.18 voltam) es en kick boxoztam evekig, es viszakezbol eltortem az orrat.Ezzel csak azt akarom mondani, h hidd el h meg tudod magad vedeni:-))))


Stay calm:-)

2014. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátom, te egy igazi infantilis s* ggfej vagy. A húgyagyú haveroddal együtt. :'D
2014. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem a hülye válaszokra vagyok kiváncsi :/ csajszi neked köszönöm a válaszodat :D
2014. nov. 14. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész rajtad múlik engem valaki zaklatna/fenyegetne megkeresném iskolán kívül és agyonverném akármekkora. Ha pedig nem vagy biztos magadban vigyél valami viperát/sokkolót.


16/f

2014. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!