Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a Balaton...

Mi a véleményetek a Balaton Soundról?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom idén el kellene mennem, még talán szállást is találnék. Sajnos nincs olyan ismerősöm, akit erre rá tudnék szedni, úgyhogy egyedül kellene mennem. Aki volt már, mi a tapasztalat? Jó szokott lenni? Minden vélemény, történet érdekel :)


26/F


2020. jan. 19. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Nekem vegyesek az érzelmeim erről a rendezvényről. Minden embernek meg van a joga ahhoz, hogy szórakozzon, mulasson, amennyiben abban a szerencsés helyzetben van, hogy ezt megteheti. Azt azonban vitatom, hogy az is helyes, hogy ezt mások nyugalmának tartós zavarása árán teszi. Az ilyen rendezvényeknek olyan helyszíneken kellene otthont adni, ahol csak azok élvezhetik, akik a helyébe utaznak - és illene kímélni azokat, akik nem kíváncsiak az ilyesmire. A gondolataim az összes fesztiválra, nagy hangerejű rendezvényre érvényesek, - meg lehetne oldani mindenki megelégedésére az élő problémát, csak a hajlandóság nincs meg egyoldalúan, mivel a profit mindent felülírhat Magyarországon.
2020. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én már alig várom


1. válaszoló

a Sound jó a vendégeknek, mert bulizhatnak. és jó a környékbelieknek, mert fellendíti a turizmust, cserébe 4-5 napot kibírnak egy évben a hangzavarból. sőt , lehet sok helyi még élvezi is ezt a fajta stílust

2020. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt ajánlom neked hogy szerezz azért embereket akikkel tudnál menni. Hidd el nekem hogy akármilyen helyen is vagy ha ott vannak veled a barátaid és jól érzitek magatokat akkor perfect minden :) Én voltam már buliba olyan emberekkel akikkel nem éreztem magam jól. Viszont voltam olyan emberekkel is bulizni akiket alapból nagyon szeretek. Na velük oltárit buliztam. Szerintem egy ilyen Balaton soundra jobb lenne legalább ha valakit hívnál magaddal. Egyedül kicsit nehezebb lesz feloldódni, bolondozni és emlékeket csinálni. De ez a te dolgod. Mármint ha te úgy gondolod egyedül is jólérzed magad akkor tedd azt. Szíved joga.
2020. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!