Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan talaljam meg ezt a...

Hogyan talaljam meg ezt a lanyt Soundrol?

Figyelt kérdés
Soundon egyutt tancoltam egy nagyon szep sotet, gondor haju lannyal, talan (18-25) lehetett kb.. Amikor vege lett a bulinak, elvesztettuk egymast.:( Nem azert keresem a lanyt, mert barmit is akarok tole, tisztaban vagyok azzal hogy ez alkalmi volt, de ha van otletetek hogyan tudnam megtalalni facen vagy instan, irjatok legyszi! Vagy ha esetleg tudtok barmilyen facebookos csoportot ahol megtudjak egymast talalni azok az emberek akik fesztivalon ismerkedtek meg.

2018. júl. 8. 13:04
 1/4 Fanni!! válasza:
100%
szia, esetleg ha a balaton sound official-re kiírod ezt egy bejegyzésként? viszont ha nem akarod így kiírni és van időd azok között keresheted, akik azt írták hogy ott leszek. a keresztnevet sem tudod, mert az gyorsítana ezen a keresésen
2018. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom a keresztnevet, de keresgelem...:( remelem valami csoda folytan megismerem!
2018. júl. 9. 03:13
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd végig a sound facebook eseményre jelentkezőket, hátha megtalálod
2018. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
44ezer embert vegig nezekxd
2018. júl. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!