Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti voltatok már így másnaposan?

Ti voltatok már így másnaposan?

Figyelt kérdés

A múlt pénteken durván berúgtam. Aztán másnap egy haverom mesélt el dolgokat, hogy kis híján balhéba keveredtem egy tök idegen emberrel és majdnem bunyó lett a vége. Kicsit megijedtem ettől, de attól még jobban amit az egyik dohányboltos srác mesélt, mert állítása szerint totál részegen voltam bent nála cigiért... ugyan nem csináltam semmi gondot, de azt mondta hogy elég félelmetes voltam, illetve kb. fogalmam nem volt hogy hol vagyok. Aztán kimentem és nem is vettem semmit. Szóval számomra kissé rémisztő hogy úgy berúgtam, konkrétan órák estek ki és fogalmam sincs hogy merre jártam vagy mit csináltam. Az a mázlim, hogy itthon keltem fel. Szerintem ez már túl van a vicc kategórián.


Voltatok már hasonló helyzetben?


2019. márc. 11. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Kétszer voltam ennyire matt részeg, de mind a kétszer voltak körülöttem és vigyáztak rám, lefektettek szépen aludni és nem volt gond. Mondjuk én amúgy is inkább csak túl barátságos és közvetlen leszek az alkoholtól. Meg rosszul. Meg álmos.

De nem mondom, hogy nem láttam már ilyet, mint amit írsz...

2019. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Rengetegszer. Ahogy öregszem szinte minden alkalommal. Van hogy én se hahotázom másnap. Bennem van valami rossz érzés, hogy valami disznóságot csináltam 🤔
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Én 31 éves nő vagyok, sajnos életemben kétszer volt ilyen éjszakám. Különben meglepően jól bírom az alkoholt, mindig tudom hol a határ. Általában vodka narancsot iszom, nem keverem. De akkor éjjel ittam pezsgőt is, talán két pohárral. Úgy szedtek össze a földről, a táskám szana - szét volt kiburulva.. Másnap mondták.

A másik ilyen esetnél konkrétan nem tudom mi történt, ezért azt gondolom, hogy valami más is került a piámba. Szerencsére baráti társasággal voltam, nem hagytak cserben, felhívták a páromat, aki eljött értem. De az az éjszaka is kiesett. Vigyázni kell.

2019. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én szoktam elmesélni a többieknek, ki mit csinált az éjjel:D Jó, hogy van annyi önkritikád, hogy érzed, hogy ez nem jó!
2019. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, érzem hogy nem jó, szóval most kerülöm is a töményet jó ideig. Érdekes módon nem voltam másnapos annyira, de a haverom és a trafikos gyerek által mesélt sztorik azért megijesztettek. Ismerősömmel előfordult már hogy mattrészegen ellopott egy telefont... én se akarok se kórházban, se rendőrségen kikötni.
2019. márc. 11. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Életemben kétszer, egyetem alatt volt képszakadás.


Egyszer egyetemi vizsgák után Format C. Haverom vitt haza, mindent összehánytam a buszt, koli szobát. Másnap alig éltem. Másik eset, hogy egy nem jól sikerült randi után elmentem egy haverral inni. Első üveg borig megvan a történet, utána apró felvillanások, meg hogy konkrétan úgy görcsölt a szívem mintha szívinfarktust kaptam volna.


Ezen kívül nem iszom magam részegre és ha iszom is itthon sörözöm vagy 1-2 haverral. De például a Sommersby meg hasonlók után konkrétan rosszul vagyok másnap, tömény után szintén. Szóval marad a lightos sörözés. Többet nem is kívánok azt is ritkán.

2019. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ööö. Régen, amíg sűrűbben ittam ez tök normális volt nálam.
2019. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos volt egy alkalom, ahol sikerült fiatalabb koromban szétcsapnom magam. Alapból padlón voltam lelkileg, aztán úgy mentünk bulizni. Nem csináltam semmi különöset, de nagyon nem volt jó érzés, hogy semmire nem emlékszem.
2019. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!