Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyszerűbb butább pszichopa...

Az egyszerűbb butább pszichopata emberek mire gondolnak?

Figyelt kérdés
A pszichopata emberek nem szoktak arra gondolni főleg kisvárosban, hogy akivel ők köcsögösködnek, azokkal lehet hogy hamarosan összetalálkoznak? pl mint orvos, hivatalban, bárhol, ahol viszont ők lesznek rászorulva a másik emberre és a normális emberi bánásmódra?
2020. jan. 22. 16:42
 1/8 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
Akire te gondolsz, az nem pszichopata, hanem csak bunkó, tahó, emócioális IQ nulla. És igen, nem gondol rá, mert nem lát ennyire előre. A pszichopata számít, ő előre gondol, ha kell.
2020. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi, másról nem tudsz beszélni?
2020. jan. 22. 16:47
 3/8 A kérdező kommentje:
1-esnek írtam.
2020. jan. 22. 16:48
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem enyhén pszichopaták, csak butább fajta.

Ők nem nagyon tudnak előre gondolkodni, mert nincs mivel, de másokkal köcsögösködni azt tudnak, mert jólesik nekik.

2020. jan. 22. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,hát a tipikus pszichopatákat ez miért érdekelné?

"nem szorong,nem tanul,nem szeret" és ez tényleg így van,volt pszichopata ismerősöm.Tehát lehet,belegondolnak,de hát azért pszichopaták,mert pszichopaták...

Egy kriminálpszichológus magyarázta egyszer,mi a különbség a pszichopata,ill.nem pszichopata bűnözők között:A nem pszichopata megtesz egy bűncselekményt,majd első dolga,hogy mentse a bőrét.A pszichopata tudtában van vele,hogy el akarják kapni,mégsem foglalkozik vele,szándékosan keresi a veszélyt,logikátlan dolgokat képes megtenni.

De persze itt lehet egy másik csoport is,úgy ahogy írod, az egyszerűbb "kocsogoskodo" pszichopaták,akik bele sem gondolnak,hogy milyen könnyen lehetnek ők is a f457 másik végén.Egy példa:Nálunk igazgatóváltás volt.Aki most van,azt szidta,szívatta az előző.Most meg persze sír a szája(akinek el kellett mennie)hogy már nem ő a kiskakas a szemétdombon.

2020. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó hasznos volt, és a jelenlegi 1-es is. Közben az eredeti 1-est törölték, valami politikai felsorolás volt.
2020. jan. 23. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy ilyen esetem egy eladóval, bementem, megkérdeztem van-e ez és ez, a főnök árat nem mondott, szólt az alkalmazottnak, az meg egyből elkezdte kibogarászni a raktárból. Odamentem az alkalmazotthoz, mondtam neki várjon még, mert árat nem mondott a főnöke.

Erre az alkalmazott már elkezdett köcsögösködni, beszólt, hogy akkor lótifuti, vagy mi, már ekkor visszanéztem, de nem szóltam.

Főnök mondott egy irreális árat, visszamentem, mondtam az alkalmazottnak, nem kell. Aztán még megkérdeztem az alkalmazottat, nincs-e ez és ez? Erre tahó módon: nekem nincs. Erre már mondtam, ez igen, régen más volt itt a kiszolgálás, mire ő: menjek akkor panaszkodni a főnöknek.

Amire már azt hiszem mondtam valamit elborult aggyal, mire: mit mondtál???

De már mentem kifele a boltból, de borzalmasan kellett wc-re mennem, meg amúgy is siettem.

De kint úgy felhúztam magam, gondoltam visszamegyek, és nem tudom mit csinálok.

Most azóta ezen kattogok, és lehet, bevárom záráskor a kis gyökeret a bolt előtt.

De ez már múltkor is egy tahó volt, nem kizárt, hogy jópárszor kell még mennem oda. Érdekes lesz.

2020. jan. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kérd el a panszkönyvet.
2020. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!