Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pszichopata lettem?

Pszichopata lettem?

Figyelt kérdés
Mostanában tele vagyok gyűlölettel, senkiben nem bízok egyáltalán, hihetetlenül agresszív gondolataim vannak, de ezt nem mutatom ki a külvilág felé. Amúgy normálisan viselkedek, kedves vagyok. Mit gondoltok erről. Egyébként sokat csalódtam az életem során, kissé talán visszahúzódó vagyok. 20f
2016. nov. 22. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy az. Majd kinövöd ezt a hülyeséget.
2016. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Tudtommal pszichopatának születni kell. Nem válik csak úgy azzá az ember fia.

Ha valaha valakit képes voltál szeretni vagy önzetlenül viselkedni vagy ilyesmi, akkor szinte biztosan nem vagy pszichopata. Szerintem is majd elmúlik ez. (Illetve akár tudatosan is tehetsz ellene.) Az is lehet, hogy most rossz a társaság, rossz időszakod van vagy nem vezeted le jól a stresszt.

2016. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy jó adag verés bíztos helyrezökkentene.a mai gyerekek valamilyen módon mind pszihók.
2016. nov. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pszichopata nem ezt jelenti.
2016. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szimpla nemezők nem tudhatják, én sem tudom ennyiből s kétlem, nálam jobb elemző lenne.... szinte bárhol e téren.

2#nek fogalma sincs róla mi is ez, még is sorokat válaszolt.


Írj rám és kiderítem ha sueretnéd.

2016. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Red Vixen, ugyan már..."Jobb elemző e téren" :'D Semmiféle végzettséged nincsen ezekkel a dolgokkal kapcsolatban. Képzeld, még az orvosi jellegű fórumokon is feltüntetik, hogy a leírtak nem egyenlőek egy valódi szakember véleményével, ezért bármiféle probléma esetén feltétlenül javasolják, hogy menjenek el a megfelelő helyre. Ha már ennyire elhiszed, hogy te valamiféle 21. századi megváltó, emberiség reménye vagy akit érdekel a pszichológia és egyéb szociális dolgok, akkor legalább tedd hozzá, hogy te ezt hobbiból csinálod és nincsen róla végzettséged, ezért a véleményed nem ér fel egy szakember véleményével... Bár amennyi hülyeséget láttam már itt tőled, szerintem nem fogod ezt felfogni. Na, mind1.


Kérdező: Ha pszichopata lennél, akkor már gyerekkorod óta éreznéd, hogy más vagy és ez a másság az érzelemmentességben jelenne meg. A pszichopaták nem éreznek/nem úgy éreznek, mint más emberek. Tehát ha pl. meghal egy hozzátartozójuk, akkor eléggé valószínű, hogy nem viseli őket meg a helyzet lelkileg. Az agresszív gondolatok mögött meg akárhogy is nézem, érzelmek (düh, harag) állnak. Múltkor beszélgettem egy pszichológussal és mesélte, hogy ő azt szokta tanácsolni a klienseinek, hogyha választaniuk kell a félelem és düh között, akkor inkább az utóbbit válasszák, mert abban van energia. A félelem meg csak megbénít. Ezek a gondolatok szerintem csak egy sajátos reakció részedről, a téged eddig ért dolgokra. Majd idővel elmúlik, változik. Ennyitől nem mondható rád, hogy pszichopata lennél.

2016. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pszichopaták nincsenek tele gyűlölettel.
2016. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára nővel? Mert az általad írt pár sor alapján arra gondolnék, hogy még soha, és ebből ered mindenféle negatív érzésed.
2016. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!