Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tőletek is állandóan kérdezget...

Tőletek is állandóan kérdezgetik, hogy hogy hívják a kutyádat/gyerekedet?

Figyelt kérdés

Nekem csak kutyám van, de voltam fültanuja ugyanilyen esetnek gyerekkel. Odajönnek, hogy "jaaaaajj, de cuki! Hogy hívják?" Nem mindegy neki? Vegyen egy kutyát azt nevezze el, ne az enyémmel foglalkozzon. Nem értem az ilyen nem-tudom-már-hol-tartok, kétszinű, nyájas embereket. Fogadni mernék nem érdekli egyiket se hogy hívják csak kényszeresen próbálnak cseverészni. Nem azért viszem le csóri kutyát, hogy ilyen degeneráltak megtaláljanak. Miért kell vadidegen emberekhez ilyesmivel hozzászólni? Nekem sose lenne képem más gyereke vagy háziállata után kérdezősködni, aztán meg ha nem tetszik neki a neve fejeket vág.Na,ennek baromi sok értelme van.

24/L


2020. jan. 22. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, sem a kutyáimét sem a gyerekeimét nem kérdezik
2020. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

-De szép kutyád van, hogy hívják?

-Dóri

- Aranyos név, és fiú vagy lány?

-🙃🙃🙃


True story

2020. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Tőlem nem, de egyyetértek abban hogy így akarnak beszélgetést kezdeményezni. Ahol felnőttem (és ahol sétáltattam a kutyát) nem sokra nézik a kutyákat, kibaxxák házat őrizni azt cső, max gondolják hogy bolond ha valakit látnak sétáltati (szerencsére egyre több fiatalt látok ezt tenni). Ők is akarnak beszélgetést kezdeményezni, csak nem a kutyát használják fel, hanem megkérdezik hogy kinek a gyereke vagy, hova mész, anyád dolgozik-e. Illetve ha vki gyerekkel van, ott kérdezik hogy hány éves, mikor szülsz már másikat :D
2020. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!