Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan, hogy a pletyka...

Van olyan, hogy a pletyka miatt csak azért is direkt összejönnek a felek?

Figyelt kérdés
Ha már kitalálták akkor legyen igaz alapon.. főleg ha van szimpátia is!
2020. jan. 26. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt pár ismerősöm akit így titokban shippeltek, de a legtöbbjük a pletyka hallatára csak elmosolyodott vagy röhögött. Egyszer se jöttek össze.
2020. jan. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 ember csak azért kezd párkapcsolatba, mert a sok hülye azt pusmogja a hátuk mögött, hogy járnak, azt csak egyszerűen f_szságnak tartom.
2020. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na jó,de mikor/mitől röppen fel a pletyka?

Attól nyílván nem,hogy max 3 alkalommal beszélek mondjuk a szomszéd utcában lakó Marikával? Mindenképpen több kell szerintem a férfi és nő között,hogy pletyka induljon be nem?

2020. jan. 26. 06:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sok olyan van,hogy már unják a sok kérdezősködést,érdeklődést hogy ti együtt vagytok..? És elgondolják,hogy miért ne lehetne,hisz független magányos emberek vagyunk. Volt már ilyenre példa meg lesz is! A kimondott szavaknak pedig egyébként is erejük van.
2020. jan. 26. 06:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy áltatni szeretnéd magad.
2020. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A-A!-Ezek tények a nagyvilágból!
2020. jan. 26. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igencsak forditva ülsz a lovon!


Elöször is a pletykának az is elég, ha köszönnek egymásnak és közben az egyik pl. köhög egyet - mert a hozzád hasonlók szerint ez valami jelzés, vagy ha egyszer véletlen együtt mennek valameddig az utcán, mert véletlen éppen arra van dolga mindkettönek - de aki peltykát akar, az ebben is mást lát.


Az meg teljesen kizárt, hogy azért két ember összejöjjön, mert hülye emberek keverik körülöttük a sz-rt.

2020. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem attól,hogy egy évben max vagy 2 alkalommal ffi-nő együtt megy az úton tuti nem fog sennk rosszat gondolni,de ha minden nap ez történik az gyanús!
2020. jan. 26. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vidéken élsz, akkor az is elég a pletykára ha csak köszönsz valakinek. Sőt, mondok jobbat, összejöttem egy sráccal, majd kollégiumb mentem és már azt beszélik hogy együtt élek párommal, megesküdtünk és gyerekünk lesz, kisfiú. De pl volt hogy egy srác elesett a motorjával, a legdurvább sérülése az volt hogy kiugrott a válla, ennek ellenére délután a falu végében már feketében jártak, hogy bizony szegény "Gézuka" szörnyet halt a balesettől.

Engem is összeboronáltal már rengeteg emberrel, köztük munkatársammal is, de sosem gondltam még arra hogy csak emiatt összejöjjek vele.

De még csak ismerettségi körömben sincs ilyen hülye, hogy ne szerelemből (vagy pénztárcából) válasszon magának párt

2020. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!