Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnám meg az "én...

Hol találhatnám meg az "én közösségem"?

Figyelt kérdés
Középiskolás tanulmányaim végéhez közeledve vettem észre, hogy korosztályom egyre inkább a kocsmákban, lerészegedésekben és különböző tudatmódosító szerekben leli örömét. Engem ez nem vonzott, kezdtem kilógni a sorból, eltávolodtam ezektől az emberektől, míg ők a kocsmába addig én egyetemi előkészítőkre jártam. Mindenki megkapta a munkája eredményét, engem elsőre fel is vettek, idén vagyok elsős egyetemista Budapesten. Sajnos az újonnan szerzett "barátaim" körében is a kedvenc program és az egyetlen, az esti ivászat valamelyik kocsmában. Nekem viszont nagyon hiányzik egy olyan baráti társaság akikkel mondjuk szabadidőnkben elmegyünk kirándulni, utazgatni vagy akár összeülünk beszélgetni, társasozni, nevetgélni.(nem mondom, hogy tilos inni alkoholt, de ne az legyen az első, és ne hányásig!) Nem is tudom, valami ilyesmi jár a fejemben. Tud valaki ehhez hasonló közösséget? Lehetséges ez egyáltalán? Van ilyen korosztályom béli egyetemista? Esetleg egy külön csoport az ilyenek számára? :D 19/L

2020. jan. 26. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj el könyvtárba, színházba, múzeumokba, tanulókörökbe, csatlakozz túracsoportokhoz stb. Nem biztos, hogy az egyetemen leled meg az igazi társaságod, de ez nem baj :)
2020. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem is érdekelne.

Én is azokat a dolgokat látom a korosztályomban, amiket te leírtál.

Régen írtam ki egy hasonló kérdést, de nem igazán értékelte senki. :D

2020. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kolis facebook csoportba anno egy csomószor kiírták, hogy a B123 (csak írtam valamit) szobában társasjátékozás 10-től 6 fővel vagy ilyesmi. Te is ha van valami egyetemi csoportotok nyugodtan írd ki, hogy van e valakinek kedve ekkor és ekkor társasozni vagy hogy tervezel kirándulni menni ide vagy oda, kinek van kedve. Lehet lesznek jelentkezők. Szerintem sokan szeretnének ilyesmit csak épp nem tudják hogy lenne rá társaság.
2020. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, megfogadom őket. :)
2020. jan. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!