Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bevállalnátok ezt a rémutazást...

Bevállalnátok ezt a rémutazást? (családlátogatás)

Figyelt kérdés
Pár hét múlva el kellene utaznunk a párommal a családját látogatni Londonba. Tudom, örülhetnék is, viszont: írtózom a repüléstől, a párom anyjától úgyszint (bár sokszor nem találkoztunk, de tudom, hogy nem kedvel engem) és én se őt, mindig csak sajnáltatja magát, meg mondja a hülyeségeit. Nagyra tartja magát, pedig nincs mire, plusz az a fajta, aki egyik szavával üti a másikat. Plusz van egy 4 hónapos baba is, én viszont nem értek a gyerekekhez, nem is volt még kisbaba nagyon a közelemben. Aranyos meg minden, csak nem vagyok az a fajta, hogy ott csodáljam órákig, meg mindig a gyerek témát hallgatni stb... Nagyon nem vagyok erre ráhangolva most. Plusz az anyja tuti mind mondja majd, hogy nekünk mikor lesz, pedig 20 éves vagyok, nem tudom hol él, szerintem még bőven ráérek. A párommal a kapcsolatunk sem felhőtlen, 3 éve vagyunk együtt kisebb, nagyobb hullámvölgyekkel. Arra gondoltam, talán a kapcsolatunknak is jót tenne, ha elutazna egyedül. De másik oldalról, ha nézem, lehet jó lenne megismerni a családját, meg a repülőt is kipróbálnám. Vagyis félek is nagyon, de kíváncsi is vagyok. Viszont így, ahogy viselkedik velem (nem foglalkozik velem, nincs szinte semmi kontakt, nincs szex, nem érzem, hogy szeret) nem tudom, hogy van-e ott keresnivalóm. Félek, hogy ő is csúnyán viselkedik majd és a családja is tök kivülállónak fog kezelni. Nem tudom, megéri-e az áldozatot (repülő), mert tényleg nagyon nagyon irtózom. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. jan. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben biztos nem mennék de én nem te vagyok. Azért átrepülni fél Európát hogy arról faggassanak 20 évesen, hogy miért nincs gyerekem meg hallgatni ahogy dől másokból a hülyeség nálam elég nagy öngól lenne. Főleg ha nem is olyan jó a kapcsolatotok.
2020. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem értem... Minek vagytok együtt? Mazochista vagy? Szeretsz szenvedni? Oké, ezek felesleges kérdések voltak, nyilván igen. Tehát utazz el bátran, mert egy csomó szupcsi szenvedésben lesz részed, amit nagyon fogsz élvezni!
2020. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagy ott a francba. De most komolyan, kérdezd meg magadtól: mi értene ennek a kapcsolatnak? Van jövője?
2020. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!