Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Családlátogatás mennyire...

Esztu81 kérdése:

Családlátogatás mennyire bevett szokás még a bölcsiknél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért fontos ez számomra, mert a munkahelyünk miatt a logisztika úgy kivitelezhető (hogy a gyerek ne kora reggeltől estig legyen bent, és mi is időben beérjünk dolgozni), ha abban a városban jár bölcsibe, ahol dolgozunk. Lakcímet el tudnánk intézni (bár nem is kérték a lakcímkártyát jelentkezéskor), de a nagylányomnál anno jöttek családlátogatásra. Na most nyilván nem a leadott címen vagyunk életvitel szerűen. Szokás ez még manapság?

2019. nov. 8. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Szokás. De nekik mindegy, papíron, hol laktok.
2019. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Szokás.

"A lakcimet el tudnánk intezni" konkrétan okirat hamisítás és csalás, nem kellene. Jogod van a ygereket a munkagépesedhez közli bölcsibe íratni, ezt lehet jelezni a felvételnél, úgyhogy felesleges csalni. Ha hamis lakcímet adsz meg, a családlátogatás lesz a legkisebb gondod, miuatna minden de minden hivatalos papir a bölcsiből a kamu címre fog menni....

2019. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

És engem miért kellett lepontozni? Mert odaírtam, h hiába ad meg kamucímet, oda fognak menni családlátogatásra, ahol a gyerek van?


Gratulálok, okosak vagytok.

2019. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát nem tudom első, nekem total értelmetlen a válaszod. Főleg hogy csaladlatogatasra csak oda tudnak menni, amelyik címet leadják. Márpedig azt a lakcimkártya alapján szoktak leadni. Így a "De nekik mindegy, papíron, hol laktok." Nem kicsit értelmetlen.
2019. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Valóban. Ez a törvény, de vajmi kicsi az esély arra, hogy alkalmazni is tudják a bölcsik, amikor alig van hely. Hidd el, ezzel nyitottam először. A férjem cége még támogató is, az sem hatja meg őket, elsőbbséget élveznek az ottani gyerekek, ami érthető. Nekem viszont így reggel 6-or kellene leadnom a gyereket a mi városkánk bölcsijében, és kb 18 órakor tudnám felvenni. Gyönyörű élete lenne szegénynek. És nem. Nem tudok vele itthon maradni sajnos, amíg nem.keres egy ember annyit, hogy egy négyfős családot kutyájáról, macskástól eltartson 😔. 8 hónapos kora óta sajnos dolgoznom kell. Egyelőre nagyon jó fej a munkáltató, mert távmunkázhatok. De ezt sem lehet örökké. Így marad az elkenés, bármennyire is utálom az ilyet.
2019. nov. 8. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Nyilvánvaló, higy a helyi gyerekek előnyt élveznek. De az is, hogy a bölcsőde nem kötelező, ez egy kényelmi szolgáltatás, oda a gyereket nem kötelesek felvenni -egyikbe se, tehát mindegy, hova jelentkezel vele. Nem olyan, mint az ovoda.... Maganbolcsode lehet a megoldás
2019. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

4es: pedig nem olyan bonyolult. Megkérdezi a bölcsi, mikor mehetnek családlátogatni. Megbeszélik. Leegyeztetik a címet, akkor anyuka mondja, hogy igen, az van a lakcímkártyán, de életvitelszerűen nem ott tartózkodnak. És akkor oda mennek majd családlátogatni, ahová kell. Magyarul nem érdekli őket a leadott cím.


Attól, hogy valamit a te agyad nem tud feldolgozni, attól még nem lesz hülyeség. De még értelmetlen sem.

2019. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idén jöttek nálunk családot látogatni. Januártól volt bölcsis a kislányom. Nyíregyházán lakunk.
2019. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7!


A probléma itt csupán az, hogy nem x utca helyett y utca a cím, hanem A város helyett B. 😗

2019. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szokás, nálunk is volt. Beszélj a gondozónővel. Kérdezd meg tőle őszintén, hogy gondot jelent-e nekik másik városba jönni családlátogatásra.
2019. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!