Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy oldjam meg? Most jön a...

MisterTT kérdése:

Hogy oldjam meg? Most jön a sok kötelező karácsonyi családlátogatás?

Figyelt kérdés
A pàromnak nèpes csalàdja van ilyenkor mindet meg kell làtogatni (csaladi ebèd vacsora stb. De ez nagyon kínos. Komplett az egèsz 3 napos ünnep arra megy el hogy a-bòl b be kell menni.Rosszabb mintha dolgoznèk... "De igazàból nem is ez a fő problèma,hanem hogy munkàm miatt eleve alig vagyok otthon.30xèves vàllalkozó vagyok. De pàrom szüle pedig úgy kezelnek az ilyen összejöveteleken mint egy 5 rangú szemèlyt vagy egy kisgyereket. Ha megkèrdezik hogy vagyok stb ,be se tudom fejezni a mondatot ,mert belevàgnak àtbeszèlnek felettem fèlbeszakítanak a csalàdtagok,ès meg is szakad a beszèlgetèsi szàl. Èn meg ülök ott csöndben az asztalnàl mint valami antiszoc. Iyen helyzet mèg sose kellett kezelnem.
2017. dec. 21. 09:06
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha ezt őszintén elmondanád a párodnak hogy ez téged mennyire zavar, és szeretnéd vele nyugodtan eltölteni az ünnepeket, akkor nem értené meg?

Mond neki hogy gondolja magát a helyzetedbe, nem hiszem hogy szeretné azt látni hogy te nem érezd jól magad. Beszéljétek ezt meg, lehet felsem merült benne az hogy te nem szeretnéd ezt a családlátogatást, ha nem mondod neki. Hívjatok fel mindenkit, csak esetleg szülőket látogassatok meg, mondjátok hogy már nektek is van saját életetek.

2017. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Velem is hasonló, csak én nő vagyok. Én addig vagyok hajlandó mászkálni, amíg össze nem házasosunk. Addig csak elmegyek , hogy ne legyen sértődés. Tudom, hogy mi várható, így nem húz fel. Tőmondatokban kommunikálok és tömöm a fejem a finom kajákkal. Ha nagyon nem akarok ilyen összejövetelre menni, akkor megmondani, hogy dolgozom vagy a saját családommal vagyok és a párom egyedül megy.
2017. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!