Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kéne tennem hogy megkedvel...

Mit kéne tennem hogy megkedveljenek a párom barátai? 19/L

Figyelt kérdés
Én 19 a párom 25 éves. Nem érezzük nagynak a korkulonbseget es jol elvagyunk. 15 eves barati kore van , leginkabb gimibol es azoknak a sracoknak a baratnojukbol all. Ok is szinten 25 evesek. Egyutt szilvesztereztunk veluk de valahogy nem tudtam magam elengedni. Pl mar mindenki egyetemet vegzett en meg erettsegit csinalok, pszichologia szakra szeretnek menni a ket lany a csapatbol pszichologusok, kicsit el tudtunk errol beszelgetni de nem igazan tudtam hozzaszolni a dolgokhoz. Egyebkent kedvesek , de teljesen kozombosek felem. Talán túl fiatalnak tartanak vagy nem is tudom. Illetve a parom szeretne ha elmennek veluk nyaron nyaralni kulfoldre . Nem tudom meg menjek e. Lehet csak én reagálom túl és majd feloldódom a társaságukban vagy tényleg nem kedvelnek?

2020. jan. 28. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy nem kedvelnének csak egyszerűen közömbös vagy feléjük. Majd belerázódsz a beszélgetésekbe esetleg,ha érdekel vagy nagyon zavar beszéld meg a barátoddal,hogy mit érzel biztos megérti és megpróbál segíteni
2020. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire friss ez a dolog, de pár alkalom biztos kell, nekünk a társaságba pont nyáron jött valaki, 22-26 évesek vagyunk és az egyikünk 16 éves huga érkezett, épp egy többnapos nyaralással. Szóval lehet hasznos a másikoldalról megnézni. A Lányka hát érezhetően nagoyn nem érezte magát valamilyen módon egyenrangúnak elég sűrűn dicsekedett azzal hogy ő füvezik meg iszik szexel...és így hát mi nem egy iylen társaság vagyunk, de nyilván ezzel akarta kommunikálni hogy elég felnőtt hozzánk :D

Mi meg tudjuk hogy a visszajelzés a minden,s zóval pár találkozás után már eljutottunk oda hogy felfogta hogy nekünk ez a cigizgetés nem menő, és igazából összecsiszolódtunk.


Nem volt bajunk azzal, hogy fiatalabb amúgy, de még a személyénél is vártunk hogy kibontakozzon.


Idegen vag,y nem tudjuk milyen témák érdekelnek, amíg nem adsz magadból egy kicsit. Ha úgy érzed van feszültség a korkülönbség miatt a többiekkel csinál belőle vccet, tö kjól működnek az én kis csitri vagyo kti meg vénemberek poénok.


Amúgy amíg az megy a fejedben hoy hogy lehetne beszélgetni addig nem fog menni, a közös nyaralás szerintem mindent meg fog oldani, szóval jó ha mész, a közös élmény összeköt titeket majd egy kicsit, mert most ez a kötelék hiányzik, nincs közös múlt, ne maadj ki ez jó lehetőség.

2020. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Párom"😂😂
2020. febr. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!