Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy fiú mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú mit tegyek? Egy éve tart. Elkezdett nézni tanórákon. Néhány hónap múlva meg azt hallottam, hogy a barátai próbálják lebeszélni rólam. Olyanokat mondtak, hogy ő nem érdekel engem ez akkor igaz is volt.

Figyelt kérdés
Azt mondta " de olyan gyönyörű"!Új tanév kezdődött! Szeptemberben tornaórán röpiztünk és én háttal voltam a labdának, ha eltalál agyrázkódást is kaphattam volna. De a fiú elémugrott és elütötte a labdát.Annyira ledöbbentem, hogy elfelejtettem megköszönni.Aztán újévkor rájöttem, hogy én is szerelmes vagyok belé. A legjobb barátnőm olyat csinált amiből az egész osztály rájött hogyan érzek ( a fiú is). Most mit csináljak ha szerelmet vall?

2020. jan. 14. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha eltalál egy labda, attól még közel sem biztos, hogy agyraszkódásod lesz.Én honnan tudjam, hogy a te barátaid mit miért csináltak?

DE! Ha ilyet csináltak ne hívd őket a barátaidnak, milyen jogon beszélnek le rolad bárkit is? Ám csak féltékenyek lehettek!

Te is szereted? Ő is. Mi értelme a kérdésednek? Nem értem... h h mit csinálj ha szerelmet vall?????!? :D orulj neki 😂 ha szeretitek egymast mondjatok meg egymásnak és legyetek boldogok ne hagyjatok h a kamu barataid beleszoljanak!

2020. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a barátnő csak rondán ír és félreolvasták a többiek a fiú nevét láttuk.
2020. jan. 14. 01:07
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Te most szivatsz? Vagy kamu a kerdesed? Ugye most viccelsz? Nem a bnőid a lényeg meg h felre olvastad a nevet.... hanem h mondjatok meg egymásnak hogy szeretitek egymast és járjatok? Oxa? Figyelsz te ram? Ertessz? Üdv :1. Válaszoló
2020. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a fiut, csak annyit tudok róla, hogy focizik meg van két tacskója és szemét a legjobb barátja erre lehet alapozni?
2020. jan. 14. 01:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdj el vele beszélgetni meg hasonló és ez már egy jó kezdet ha meg szerelmet vall akkor mond el neki te is hogy hogy érzel
2020. jan. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki a tököm tart fiatalon tacskót?

Ez már most gyanús.

Nyuggerek kityája az😂

2020. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval a fiú szerelmes beléd. Te is szerelmes vagy a fiúba.

Akkor most nem értem, mi a kérdés? Beszélgessetek, menjetek el suli után valahova, ismerjétek meg egymást aztán össze is jöttök, nincs ezen mit tanakodni. Majd megismered jobban úgy is, ne ezen aggódj.

2020. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!