Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti elvállalnátok ezt a munkát...

Ti elvállalnátok ezt a munkát ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Vendéglátós múlttal rendelkezem, de már nem dolgozom benne, mert megutáltam és otthagytam. Viszont két hét múlva szombaton lesz az egyik suliban egy jótékonysági est, amolyan házibuli féle, kizárólag az alsós gyerekek szüleinek. Este 6-tól, hajnali 2-3-ig kellene itallal kiszolgálnom a szülőket, nem lesz túl sok féle ital, nagyjából 6-8 féle pia van a repertoáron. Családias, baráti, max 70 fő lesz ott. Meg DJ, aki a zenét szolgáltatja.

Itallal kiszolgálok, nálam is fizetik ki, én meg visszaadom a visszajáró pénzt. Közben meg tiszta buli hangulat. Asztalon táncolás, nagy nevetések meg ökörködés...


Engem kért meg erre egy volt kollégám, mert tudja hogy minden fillérel el tudok számolni, bennem bízik meg.


10 ezer Forintot kapnék erre a pár órára.


Ti elvállalnátok még akkor is, ha megfogadtam, hogy többé soha nem szolgálok ki embereket, főleg nem itallal? És hogy a vendéglátás közelébe sem megyek. Nagyon meggyűlöltem akkor, de ez a pénz is pénz a fizetésem mellé, kb nulla munkáért cserébe...

Nem kéne a büszkeségemre hallgatnom most...


Köszi a válaszokat!



2020. febr. 7. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, fú. Szerintem érzésed szerint cselekedj. Hogyha csak pár óráról van szó, én amúgy szerintem a magam részéről elvállalnám. Plusz pénz az esetleg bármikor jöhet jól. De egyébként szal asszem, nekem pl az szokott bejönni, ha az érzéseimre hallgatok. De egyébként szal van, amikor a gondolatokat is be kell vonni, meg lehet pl tök racionálisan is dönteni. De én szeretem pl az érzéseimre bízni. Mert pl az agyad, az elméd nem biztos , hogy úgy gondolja, ami ténylegesen van, de pl a szíved érezheti. pl MesterT: "Jól csak a szíveddel látsz, de néha még a szív is téved" -ez csak úgy eszembe jutott; másik: Enigmák c műsorban foglalkoztak olyannal, volt egy olyan kísérlet, hogy embereknek mutogattak megrázó, és örömteli képeket , véletlen sorrendben; na, és akkor ilyen műszereket rákötöttek az alanyra, és akkor megállapították, hogy a szív már azelőtt készült a képre, tehát már az előtt tudta, hogy milyen kép fog következőleg megjelenni, minthogy az adott kép megjelent volna. És asszem , tehát, az agy talán csak a meglátás után érzékelte; de a szív meg már előre tudta, hogy következőleg boldog, vagy lehangoló,megrázó kép fog megjelenni a monitoron. Szal valami ilyet állapítottak meg. (nem a műsorban, hanem ez volt téma, hogy egy kutatócsoport ilyen jellegű kutatást végzett. De biztos van róla több cikk is, most így hirtelen amit beírtam, arra egyből, rögtön nem dobta ki.)
2020. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skorpió87 ***** válasza:
Persze, ha kell a pénz. Valószínű Te is jól fogod magad érezni, kivételt lehet néha tenni... 1 alkalom, mit számít. Jól jön a plusz bevétel mindig.
2020. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*meg mondjuk benned bíznak, meg lehet, hogy pl amúgy se találnának más embert, azért fordultak hozzád. Szal szerintem számítanak rád; mondjuk ennek nem kell annyira nyomós indoknak lenni.
2020. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el, igen. Itt nem a fizetség a lényeg, hanem egy barát segítséget kért, olyan dologban, amiben tudok segíteni, és veszteségem/károm nem származik belőle.
2020. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Bevetted a napi fogalmazás gátlódat? Mi az a szöveg Dzsízösz :D
2020. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben úgy döntöttem, hogy elvállalom, de mégsem. Szerettem volna menni pultozni, betelefonáltam a munkahelyemre (mert ma épp szabadnapos vagyok) de már meg van a beosztás arra a hétre és nem tudnak rajta módosítani, mert rengetegen vannak szabadságon és így is létszámhiány van. Sajnos. De köszi azért mindenkinek a válaszát!
2020. febr. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!