Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok ezt a munkát...

Elvállalnátok ezt a munkát ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Nemzeti dohánybolti eladó. Heti 6 nap, 2 műszak.

Br. 101.500 Ft, azaz netto 65 ezer kerekítve.Mivel nem pesti vagyok, az utazásom havi 20 ezer Ft (10 ezer a vonat, 10 ezer a BKV). Tehát marad havi nettó 45 ezer forintom...


2014. máj. 1. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Milyen háttered van? Ettől függ, de ha nincs semmi akkor ezt is muszáj
2014. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg nem adhat ennyit, a pénztárgépkezelés-kezelés miatt középfokú végzettség az elvárás (nem feltétlenül szakirányú, de a nyolc általános nem elég), ezért jár a garantált bérminimum, ami 118ezer.

minimálbért ezért elméletileg nem adhat.

2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
illetve a vonat legalább 86%-át köteles téríteni a munkáltató.
2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van érettségid (márpedig egy ilyen álláshoz szerintem kell), be tudsz iratkozni 20e Ft-ért OKJ-re (pl. LIA), lesz diákok a lakhelyed és Bp. között, vehetsz bérletet, így az utazásod 5 e Ft-ból megvan egy hónapban. 15-öt spórolsz, vagyis a 2. hónapban bejön a beiratkozás költsége...
2014. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
88%
Nem. Eleve a 6 nappal elmennek a fenébe..! Senkinek nem kéne ilyeneket elvállalni, akkor nem tartanánk ott, hogy csomóan nem azért dolgoznak, hogy megéljenek, hanem azért élnek, hogy dolgozhassanak. (Legalábbis a főnököknek az az elképzelésük)
2014. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Jó kérdés... Visszakérdezek: Te mit választanál ennyi pénzért? Árokpartot tisztítanál 35 + C fokban napi 7 nap (14 órában), vagy kiadnád a piros multit a légkondis foncsorüveg mögül, napi 6 nap (8 órában)?
2014. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
heti 7 nap
2014. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Igen, én már csak napokban gondolkodom :) Na még egyszer.


Jó kérdés... Visszakérdezek: Te mit választanál ennyi pénzért? Árokpartot tisztítanál 35 + C fokban heti 7 nap (14 órában), vagy kiadnád a piros multit a légkondis foncsorüveg mögül, heti 6 nap (8 órában)?

2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs más akkor persze, több mint a semmi vagy a közmunkás bér.
2014. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

az a baj, hogy a munkáltatók jó része maximálisan kihasználja, hogy muszájból sokan elvállalnak bármit :(

Én könyvelőként sokat nem tehetek ellene, de amikor látom, hogy (és ponttrafiktulaj) minimálbért akar adni, mikor a garantált jár, egyszerűen közlöm, hogy felejtsen el, csináltassa mással a melót, az én nézetembe a csalás nem fér bele. Na bumm, egy ügyféllel kevesebb.

Hosszú időnek kell még eltelni ahhoz, amíg emberszámba veszik a dolgozókat, és nem akarják lépten-nyomon kihasználni őkat.

2014. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!