Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kb 150 ezerért elvállalnátok...

Kb 150 ezerért elvállalnátok ti gyári melót 3 műszakba? Túlóra lehetőség adott, sőt elvárt, de túlórával sincs meg a 200 ezer sem. Max úgy van 200 ha akkor minden héten túlórázol szinte szombat vasárnap is

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs jobb addig el, de elég intenzíven keresgélnék mellette és dobbantanék ha találtam. Ettől azért lehet jobbat találni, de addig a semmitől ez is jobb. Ha meg esetleg kezdő vagy, a másik hely szempontjából még jól is mutat az önéletrajzban hogy most is dolgozol, meg hogy egyáltalán már dolgoztál valahol.
2020. jan. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony kezdeni jó, jobb mint munkanélkülinek lenni.

Aztán majd keresni kell jobbat.

2020. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a végzettséged? Van lehetőséged jobbat találni? Ha igen, akkor csak ideiglenesen.
2020. jan. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 éve volt a kezdő fizetés ennyi ahol én dolgoztam, ma már 220 minden nélkül... Szóval nem
2020. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapig, ha semmi jobb nem akad, és az sem pálya, hogy esetleg másik városban keress jobb munkát.


De hosszabb ideig nem csinálnám.

2020. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vész esetén.

De semmilyen szemszögből nem jó ez, amit felvázoltál ennyiért.

2020. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más, akkor elvállalnám. De keresnék közben mást és nem terveznék hosszú távon.

De a semminél ez is sokkal jobb opció szerintem.

2020. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!