Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hogy élte meg ezt az...

Ki hogy élte meg ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Halii. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti hogy éltétek meg ezt az időszakot amiben én vagyok? Pontosítok, hogy mire gondolok. Tehát eddig simán ment az életem, semmit sem kelett csinálnom, bejártam suliba és éldegéltem. És most úgy érzem hirtelen jött minden, de nagyon. Tehát kb most kezdem felfogni, hogy ez a világ messze nem olyan mint amilyennek képzeltem, a családomban nem is olyan jók a kapcsolatok mint az amilyennek tűntek és semmi sem megy olyan egyszerűen ebben az életben (+igazából házunk sincs, a nagymamámnál lakunk.…). Választanom kell hol tanulok tovább, legszivesebben elmennék otthonról, de nem tudok. Folyton basztatnak az osztálytársaim, életemben először nagyon megbántam valamit (Magyarországra, Budapestre akartam menni középiskolába, de lekéstem és már most bánom). Megbántottam egy lányt, hülyeséget caináltam és nagyon rosszul érzem magam, pedig még nyáron volt. És ami a legroszabb, én így még jól jártam, van akinek sokkal roszabb. Nem tudom mit akarok az életben és félek, hogy olyan leszek mint a szüleim (nem akarok olyan lenni).
2020. febr. 10. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A fekete leves. Hat igen, tudom mire gondolsz. Nalam az onismeret sokat segitett. S nem azert mert megtanultam, hogy ne hazudjak magamnak, hanem emberi tipikussagokat tanultam meg, valamint azt mindenki nagyjabol ugyan azokra a dolgokra vagyik, s rossz ember nem igazan van csak rossz tapasztalatu... stb.
2020. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is átérzem. Mondjuk nálam még egész kiskoromban volt az, hogy elkezdett bennem realizálódni, hogy nem is olyan tökéletes a családom. Se a kapcsolat a családtagok között. Persze, ezt gyerekként nem veszed észre. Én is rájöttem, hogy ha akarok valamit, magamnak kell kiteremtenem. De nyugi, senkinek nem tökéletes a családja. Túl kell ezen tenni magad.
2020. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megerősíthetem az elsőt, önismeret, és hogy tudatosan kezeld hogy miylen esemény hogyan hat rád érzelmileg. Mindnekinek máskor jön el a nehéz időszak, neked akkor itt az első,s zerencse hogy nem rögtön élettragédia csak általánosabb útkeresés. Nem vagy egyedül, olvass és nézz videókat arról, hogy legyél tudatos az elméddel az életeddel kapcsoaltban. Nagoyn fiatal vagy az a dolgod hogy keresd mit kezdesz magaddal, nem kell rögtön tudnod is.
2020. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én addig éltem álomvilágban amég suliba jártam és el tartottak a nagyszüleim. Vettem az ösztöndíjból a 30 ezer forintos cipőket meg minden hülyeséget amikre nem is vigyáztam igazán :D anyám mindig megvette a cigimet... amióta dolgozom nem költekezek ennyire. El se akartam hinni az elején hogy mennyit kell dolgozni egy szaros 10 ezresért ami kb egy hét alatt el is van költve.
2020. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van, ez önismeret kérdése. Olvass a témában és keress a környékeden önismereti csoportot, rengeteget segíthet.
2020. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!