Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Behivnak 2. korre, mint...

Behivnak 2. korre, mint egyedüli jelöltet, majd elhalasztjak es újra kiirjak a pályázatot, ez komoly cégre vall?

Figyelt kérdés
Az első körön tuljutottam. Egy hét múlva behivtak, de akkor már csak engem. Félúton voltam mikor hívtak hogy bocsi nem ér oda a főnök..(szuper, mert kivettem még 1 nap szabit.) Hívnak majd 1 uj időpont miatt. Erre látom, hogy kiirtak újra a pályázatot. Persze nem hívtak. Lehet jobb is ilyen helyre nem bekerulni. Jártatok már így?
2020. febr. 13. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jártam még így, de szerintem ilyen helyen csak igazi romlott görények akarnak dolgozni, akiknek életformájuk a hazudás és a szarkavarás. Nyugodtan engedd el!
2020. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Te voltál a megfelelő nekik valamilyen okból, hiába mentél túl a 2. szűrőn is.
2020. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!