Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék válaszolni, ha...

Mit tudnék válaszolni, ha valaki azt kérdezi "Miért vagy olyan komoly? "

Figyelt kérdés
Már kezd tényleg nagyon idegesíteni ez a kérdés, mert már bem egyszer tették fel nekem és bem egy ember. Az a pár.. ismerősöm?/barátom? aki van már hozzászokott a viselkedésemhez, de néha még ők is rákérdeznek, mikor el kezdi ez idegesíteni őket. De nem is ez a gond, mert ez ritka, de kivétel nélkül, ha egy új személlyel megismerkedek tuti, hogy a második kérdése a "hogy hívnak" után az a "miért vagy olyan komoly". Én személy szerint nem tartom magam komolynak, csak csupán ilyen a természetem. Nem látom az értelmét, hogy nevessek ha nincs rá okom és ha nincs semmi értelmes mondanivalóm vagy nem kérdeznek, akkor minek beszéljek? Szóval mikor felteszik ezt a kérdést, elég kényelmetlenül érzem magam. Eddig mindig a hirtelen kérdés valahogy váratlanul ért, bármennyire is számítottam rá és csak annyival tudtam feljönni, hogy megrántva a vállam azt mondom "én nem". És ezzel kínos csend, kínos nevetés a személytől, aki kérdezett, azzal pedig elfordul és beszélget valaki mással vagy ha egyedül vagyunk, akkor folytatódik a kínos csend. Ezt szeretném most már elkerülni valahogy, szóval tudnátok valami tippeket adni?

2019. jan. 23. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Botox. 😊
2019. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, bár nekem nem rémlik, hogy valaha bárki feltette volna ezt a kérdést. Ettől függetlenül biztosan szinte mindenki azt gondolja rólam, hogy milyen egy begyepesedett és unalmas személy vagyok, akit ritkán hallanak beszélni vagy mosolyogni, pedig amúgy szoktam mindkettőt.


Ne foglalkozz mások elutasító viselkedésével, tuti, hogy nem mindenkit zavar(na) a természeted, csak még a környezetedben nem találkoztál olyan emberrel, aki így fogadna el, amilyen vagy. Azért, hogy mások kedvére tegyél, ne változz meg!

2019. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem illik mosolyogni, ha valakivel megismerkedsz. Én sosem kérdezem meg, hogy ki miért komoly, de aki fapofával ad kezet, azt elkönyvelem bunkónak.
2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tőlem félnek, mert bunkó fejem van, és morcosan nézek. Értem a problémád, nekem folyton jönnek, hogy- miért nincs jobb kedved? Mi a baj? Miért vagy morcos?

Én poénnal ütöm el, mert beletörődtem, és amúgy se vagyok egy heppi alkat.

2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
INTJ vagy, mondd ezt.
2019. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és ilyenkor én azt szoktam mondani, amit leírtál, hogy ilyen a természetem, minek beszéljek ha nem muszáj, miért nevessek vagy mosolyogjak a semmin.
2019. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ilyennek teremtett a Joisten
2021. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!