Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek instara kepet...

Heloszia28 kérdése:

Nem merek instara kepet kirakni magamrol. Hogy tudnam megis ravenni magam?

Figyelt kérdés

sziasztok, van egy olyan problemam, hogy nem merek

kepet kirakni magamrol. 1-2 eve siman kiraktam magamrol kepeket, es nem erdekelt semmi ezzel kapcsolatban, nekem tetszett es csak ez szamitott. mostanaban viszont nagyon lement az onbizalmam, es csak a kutyaimrol meg novenyekrol rakok ki kepeket. de csinaltam par kepet magamrol (kozben megbamult a szomszed oregbacsi, nagyon befostam es elfutottam) amik tetszenek, mar a fenyeket is megszerkesztettem, de nincs batorsagom kirakni, mert felek masok velemenyetol. kommentben biztos max irnanak egy szivet v ilyesmi, de eloben lehet hogy odajonnenek es azt mondanak hogy “mi a ... ez a ... kep? gaz vagy” (most nem a barataimrol beszelek, hanem az ilyen random meno oszttarsakrol) hogy gyozzem meg magam, hogy megis kirakjam a

kepeket? egyebkent mostanaban megint egyre tobb az onbizalmam, mar csak ezt a problemat kene megoldani.



2020. febr. 22. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne rakd ki. Smennyiben nem lesz pozitívabb az életed attól hogy képeket raksz instára, csak veszthetsz vele ha beszólnak.
2020. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Heloszia! Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, önbizalomhiány, kép, félelem, mások véleménye, Orbán Viktor, FIDESZ, sajtos kifli, tejre müzli és nem fordítva!
2020. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Addig jó, amíg nem raksz ki képet, mert onnantól kezdve bárki lelophatja és felteheti bárhova, nem hiányzik az neked!
2020. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szívből kívánom, hogy ettől nagyobb problémád soha ne legyen az életedben.
2020. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem mersz akkor ne rakj ki képet... Nem kötelező ám.
2020. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Igazából az a nagy probléma, hogy ez nagy probléma :D


AMúgy ez az instagram, gondolj bele hogy használják az emberek, ülnek a wc-n és unottan pörgetik, néha megmozdítják az ujjukat egy likera és kész, de amúgy senkit nem érdekelnek a másik hülye képei, kirakhatod nyugodtan, az osztálytársak pedig annyira senkik lesznek miután vége lett a sulinak, hogy pont mindegy...

2020. febr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nesze, játsszál: [link]


De van hozzá két megjegyzésem:

1. Nézd meg jól a példafotókat, ezek akkor működnek, ha az alapok a helyén vannak: háttér, fények, fényképezőgép beállításai (mélységélesség stb)... az utómunka csak ez után jön. Csak telefonnal nem fogod tudni mindegyiket reprodukálni. Állvány, időzítő alap.

2. Tudod, "Ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor meg azért!". Aki bele akar kötni az emberbe, az talál rá okot.

2020. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felesleges magadról képet kiraknod, senki nem kötelez rá. Ha kellemetlen számodra, akkor ne rakj ki és kész
2020. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de én szeretnék kirakni, csak félek mások véleményétől. az idegenekétől nem, csak akik élőben is tudják mondani.
2020. febr. 23. 15:30
 10/11 A kérdező kommentje:
ezt nagyon vicces visszaolvasni, kar hogy mar nagyobb problemaim is vannak😅
2022. jún. 28. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!