Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek instara kepet...

Heloszia28 kérdése:

Nem merek instara kepet kirakni magamrol. Hogy tudnam megis ravenni magam?

Figyelt kérdés

sziasztok, van egy olyan problemam, hogy nem merek

kepet kirakni magamrol. 1-2 eve siman kiraktam magamrol kepeket, es nem erdekelt semmi ezzel kapcsolatban, nekem tetszett es csak ez szamitott. mostanaban viszont nagyon lement az onbizalmam, es csak a kutyaimrol meg novenyekrol rakok ki kepeket. de csinaltam par kepet magamrol (kozben megbamult a szomszed oregbacsi, nagyon befostam es elfutottam) amik tetszenek, mar a fenyeket is megszerkesztettem, de nincs batorsagom kirakni, mert felek masok velemenyetol. kommentben biztos max irnanak egy szivet v ilyesmi, de eloben lehet hogy odajonnenek es azt mondanak hogy “mi a ... ez a ... kep? gaz vagy” (most nem a barataimrol beszelek, hanem az ilyen random meno oszttarsakrol) hogy gyozzem meg magam, hogy megis kirakjam a

kepeket? egyebkent mostanaban megint egyre tobb az onbizalmam, mar csak ezt a problemat kene megoldani.



2020. febr. 22. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De végül kitetted a képet?? :D
2022. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!