Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális hogy ezt csinálom?

Ez normális hogy ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Ha valakire megharagszom akkor csak úgy elmegyek világgá

Felülök egy buszra nem szólok senkinek hogy elmegyek a telefonomat is otthon hagyom és elmegyek jó messzire

Persze a családom és a barátaim halálra aggódják magukat hogy hova tüntem de ez tetszik jó néha büntudatom is van mert sajnálom őket és nem tudom hogy miért teszem ezt de úgy érzem el kell tünnöm

Már párszor eljátszottam ezt van hogy pár nap után haza megyek magamtól de volt már hogy a rendőrök vittek haza

Ti is szoktatok ilyent csinálni?



2020. febr. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Majd amikor megunják, és kirúgnak otthonról, akkor végleg el leszel menve.
2020. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Rettentően éretlen és gyerekes viselkedés. Nőj fel, ne hisztizz. Csak a kisgyerekek durcáznak be így.
2020. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy idő után nem fogja őket érdekelni a hisztid, nem fognak aggódni érted, mert tudják, hogy úgy is hazamész. Csak lehet, hogy akkor éppen bajban leszel, és jó lenne, ha valaki keresne de nem fog, mert eljátszottad a bizalmukat.
2020. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Péter és a farkas...
2020. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális ember ilyet nem csinál, legalábbis hisztiből biztos nem. Ez pedig nagyon annak tűnik. Szánalmas :D
2020. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!