Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálom ezeket? Gyűlöln...

Miért csinálom ezeket? Gyűlölném az embereket, vagy szimplán nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak beteg dolgai, perverziói, de az enyémhez hasonlóról még nem nagyon hallottam. Jó társasági ember vagyok, senkivel nincs alapjáraton problémám, sok barátom van. Viszont a "négy fal között" néha furcsa dolgokat művelek, egy példa rá: albérletben lakom, és az egyik lakótársam egy hasonló korú lány. A közös hűtőben szintekre van osztva mindenkinek a maga polca, én meg néha fogom és átrendezem az ő kajáit, van, hogy fogyasztok belőle. Máskor kinn hagyta zuhanyzáskor a retiküljét, én meg elvettem és 3 nap múlva tettem csak vissza az ebédlőasztalra. Néha lopok emberektől, helyekről, munkatársaktól és barátoktól is, de minden, tényleg minden esetben visszacsempészem valahogy (pénzt sem veszek "kölcsön").


Ez mitől lehet nálam? Főként nőkkel szemben nyilvánul meg ez a dolog, férfiakkal szemben ritkán, hozzám közel állókkal szemben soha. Még soha nem buktam le. 27/F


2016. ápr. 7. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan betegség, hogy kleptománia. Ez ilyen kényszeres lopás szerű betegség. Az oka általában, az, hogy az illető felhívja a figyelmét.

Ez csak egy ötlet, az is lehet, hogy csak ilyen a természeted.

2016. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem hogy embergyűlölet. Inkább figyelemfelkeltés.
2016. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kleptománia. Hogy miért inkább nőkkel? Mert a férfi ismerőseid jól behúznának egyet.
2016. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, de érted, visszaadom. Nem rakom el, nem értékesítem.
2016. ápr. 7. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
van egy íratlan szabály: Kérdezés nélkül ne nyúlj más kajájához, mert levágja a kezeidet!
2016. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk te sem voltál kollégista az már látszik.
2016. ápr. 9. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, mégsem nyúltam soha a szobatársaim holmijaihoz, pláne a megkérdezésük nélkül. Itt komoly a baj. Ne bagatellizáld el! Ne haragudj, de megérdemelnél egy szülői maflást, hogy eszedhez térj.
2016. ápr. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!