Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mit csináljak, hogy ne...

Most mit csináljak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letöltölttöm egy appot amin keresztül külföldi levelezőtársakat lehet keresni. Az a problémám, hogy összeismerkedtem egy sráccal, aki itt tanul budapesten és elhívott engem, hogy találkozzunk. De én nem igazán szeretnék találkozni, mert túl szégyenlős vagyok. Interneten keresztül bárkivel szívesen elbeszélgetek, de személyesen nem tudok. Szegénynek így is elég kevés az önbizalma, mivel csalódott lányokban, így azt mondtam neki, hogy nekem még ehez idő kell. Nagyon aranyos és figyelmes,azt mondta, hogy nem baj, de szerintem én soha nem leszek képes vele találkozni. Ilyenkor mit kéne csinálnom?

2019. jún. 14. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy megmondod neki, hogy te nem akarsz találkozni mert nem az a típus vagy, vagy elmész vele és adsz egy esélyt a dolognak.
2019. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azzal, hogy megmondtad: idő kell még, levelezhettek továbbra is és majd meglátod, mi alakul ki. Szerintem egyértelműen ne jelentsd ki hogy soha, a jövőben sem találkozol vele.
2019. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lépj ki a konfortzónádból. Ne élj egy burokban, ne szigeteld el magad a külvilágtól. Csak az interneten beszélni elég snassz efy idő után, én nem preferárom. Én azt tanácsolom hogy próbálj meg a való életben is kapcsolatokat ápolni hiszen ez az ami valójában fontos. A helyedben én találkoznék vele (persze csak akkor hogyha 100% hogy nem catfish!!!)
2019. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!