Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek találkozzak vele?

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt csakis én dönthetem el, mégis kíváncsi lennék kívülállók véleményére. Van egy fiú, akit egy Facebook csoportban ismertem meg még a nyár közepén. Ő írt rám, nem igazán köntörfonalazott, egyből világossá vált, hogy ő konkrétan egy potenciális barátnőjelöltet lát bennem. Változó gyakorisággal kerestük egymást, volt hogy egy hónapig nem írt, illetve olyan is előfordult, hogy egy hosszabb üzenetemre - amely szerintem kívánt volna némi reakciót - nem válaszolt semmit. Igazság szerint nem voltak még annyira bensőséges beszélgetéseink, kicsit úgy érzem két külön világ vagyunk. Neki vannak barátai, egyetem mellett jár szórakozni, a szak legjobb diákja, nagyon optimista, időnként talán kicsit fellengzős stílust is magára ölt, szeret eldicsekedni az eredményeiről. Ezzel szemben én egy nagyon visszahúzódó lány vagyok, szociális fóbiás, szinte soha nem mozdulok ki itthonról, mert nincs kivel, egy barátom sincs. Ráadásul én nem vagyok annyira intelligens, tájékozott, elég szűk látókörű vagyok, nem vagyok nyitott a világ dolgaira. Többször is szeretett volna már felhívni, illetve párszor utalt rá, hogy összefuthatnánk. 2 nappal ezelőtt pedig moziba hívott egy másik városba és nem sokkal ezután bevallotta, hogy ez randi lenne. Őszintén szólva ledöbbentem. Ha azt mondta volna, hogy ez csak egy baráti találkozó lesz, akkor lehet belemegyek, mert végül is soha nem hív senki sehova és ez egy jó lehetőség lenne kimozdulni és kilépni a komfortzónámból. Viszont azt nem hiszem szeretnék tőle semmit. Nem gondolom, hogy olyan sok közös témánk lenne, illetve nem hiszem, hogy olyan jól fogadná a gátlásosságomból adódó kellemetlen helyzeteket, értem ez alatt mondjuk azt, hogy egyedül a jegypénztárhoz sem mernék odamenni, görcsbe rándulna a gyomrom, kiverne a víz. Elméletileg nem zavarja, hogy ilyen vagyok, mégsem tudok megbízni benne. Olyan idegennek és kifürkészhetetlennek érzem. Afelől nincs kétségem, hogy a srác épelméjű. Még mindig meggondolhatom magam a meghívással kapcsolatban, ezért is tettem fel a kérdést.

2019. okt. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul én nem vagyok annyira intelligens, tájékozott, elég szűk látókörű vagyok, nem vagyok nyitott a világ dolgaira" - Attól még, hogy egyetemista nem jelenti azt, hogy ő intelligens, továbbá a többinek az ellentétje sem feltétlen igazak rá.


"nem sokkal ezután bevallotta, hogy ez randi lenne" - Csak akkor randi, hogyha te is úgy tekintesz rá.


A leírtak alapján, ha a helyedben lennék, én nem mennék el. Elhiszem, hogy megvan az igényed a társaságra és jó lenne kimozdulni, de csak ezért ne menj randira egy olyan személlyel, akivel nem passzoltok.


Ha bízol magadban, akkor hallgass az első megérzésedre, legyen az bármelyik opció is a kettő közül. Viszont ha úgy döntenél, hogy találkozol vele, akkor csak is nyilvános helyen és ha valami nem tetszik vagy nem érzed jól magad, olyan dologba akarna belevinni, amit te nem akarsz, akkor csak simán lépj le. Ja és az sem árt, hogyha valami hozzátartozód tud róla, hogy éppen hova mész, mit csinálsz.

2019. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! A megérzésem azt súgja, ne menjek.
2019. okt. 24. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

"a szak legjobb diákja" - ja persze, vagy nem


egyetemeken is vannak hülyék, erre én vagyok egy ragyogó példa :P


"Ráadásul én nem vagyok annyira intelligens, tájékozott, elég szűk látókörű vagyok, nem vagyok nyitott a világ dolgaira." - kétlem ;)


"egyedül a jegypénztárhoz sem mernék odamenni" - elég durvának hangzik

2019. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!