Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy paraszt voltam?

Nagy paraszt voltam?

Figyelt kérdés
Mondtam egy fiú barátomnak (akinek egyébként 99% hogy tetszem) hogy ez most gonosz lesz de nagyon durva szagod van, aztan visszakerdezett és elmondtam megegszer és mondtam hogy bocsánat, ő meg mondta h jajj semmi baj tényleg, rendben hogy elmondtam,biztos azért van mert sportolt (ami nem egészen igaz mert tudom miket csinált ma) egyébként nem rosszindulatbol mondtam neki mert alapból jó illata van.. Bunkóság volt? Olyan budos volt h már mellette ülni is fájt

2020. febr. 27. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem, néha segít az ilyen visszajelzés.

Mindenesetre annál mindenképp jobb, mintha abból jön rá, hogy bűzlik, hogy kiürül a busznak az a fele, ahol ő utazik.

2020. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért lehettél volna tapintatosabb...
2020. febr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megsértődött szegeny :D de azt mondta megbocsát, de uhh szegeny, más barátaim simán nem mergesek
2020. febr. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!