Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon paraszt voltam a sráccal?

Nagyon paraszt voltam a sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársam, akit régebben kedveltem, de ő engem le se sz@r, soha nem beszélget velem stb. Mindig próbáltam vele kedves lenni, de elegem lett.

Ma ott ült egyedül a menzán, látta, hogy látom, hogy ő lát és fogtam, elsétáltam előtte egy szó nélkül és leültem máshova.

Nagyon bukó voltam? Nem tehetek róla, de egyszerűen elegem lett abból, hogy én mindig kedves vagyok vele. Ha utál, hát legye.


2014. márc. 18. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál az.
2014. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem. ebben semmi bunkó nem volt.

Ha beleköptél volna a kajájába akkor már igen.

2014. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sokszor ültünk egymás mellett, segítettünk egymásnak a tanulásban, most meg olyanokat csinál, hogy kinn ülök a padsor szélén, látja, hogy ott ülök egyedül, de ő véletlenül sem jön oda, inkább bemászik húszmillió emberen keresztül máshova.

Elegem lett, hogy jófej legyek vele.

2014. márc. 18. 22:23
 4/8 sYkowitc válasza:
Hát inkább beszéld meg vele a dolgot! A fiúk ha úgymond bunkók a lányokkal, az nem az jelenti, hogy nem kedvel, hanem nem meri kifejezni az érzéseit.
2014. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte üziben, hogy reagált: nem tudom, nem néztem rá, háttal neki ültem le.

És egészen biztos vagyok benne, hogy nem tetszem neki,úgyhogy nem ez a helyzet. Csak ő tetszett nekem még mielőtt rájöttem, hogy egy s.ggfel

2014. márc. 18. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülni szoktam, ha nem ülnek le mellém.
2014. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is inkább egyedül szeretek lenni, ezért nem fogom megerőltetni magam egy ilyen valaki miatt.
2014. márc. 18. 22:33
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Egy jóbarátom kedvenc szlogenje: inkább nézzenek bunkónak mint baleknak.
2014. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!