Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnál ha tudnád hogy...

Mit csinálnál ha tudnád hogy át akarnak verni?

Figyelt kérdés

Szóval udvarol vki, de kezd leesni, hogy öt szerintem ismerik a baràtaim.


Ugy néz ki a helyzet, hogy az illetö simàn kibeszél velük engem.több bizonyíték van, igy kezdett összeàllni a kép. Plusz elkezdtek a baràtok faggatni rola.


Probalom valahogy értelemszerüen leirni.

Pl van A es B es C ember.

Akiböl en A t es B t ismerem.

A C elkezdett udvarolni, en belementem, de aztan kezd leesni, hogy ezt es mindent kibeszél A nak es B nek. Barmit amit irok neki ismerkedeskor mindent mitigat tovabb ad nekik. A es B tudtommal a barataim.


Mivel nem tudjàk hogy sejtem mi van, kivancsi lettem volna beavatnak e pl szol nekem A es B hogy kepzeld C akivel ismerkedsz, ismerjük mi is, vagy szol nekem C hogy ismerem amugy a barataid.


Ehelyett az törtenik hogy A es B probal faggatni van e uj baratom/ismerösöm stb, a C pedig jàtsza mintha nem tudna semmit.


Magyaràn a C direkt füz szerintem szorakozik mert nem öszinte igy, es minden egyes szavam kibeszéli A nak es B nek, es A es B nekem erröl nem szol.

Azaz a hátam mögött hármasban engem kibeszélnek abban a hitben hogy nem tudok rola.


Vártam hogy öszintén beavatnak e, de mivel senki nem szol nekem erröl, igy màr szerintem az a helyzet hogy siman szivatni akarnak. Direkt nyomul a C hogy aztan nagyot röhögjenek rajtam tekintve hogy minden egyes szavam tovább ad amiröl A es B nekem szándékosan nem szol.


Szoval vannak hàrman akik rajtam akarnak szorakozni és "szívatni" es nem tudjàk hogy tudom, folyamat kibeszélnek.


Eleinte csak az èrdekelt hogy ebböl mi fog kisülni, ki fog elém àllni es elmondani, es nagy megdöbbenésemre, senki.a C egyértelmüen kamuzik, ö a legkevésbé öszinte, A es B pedig gerinctelenül csak faggatozni probàlnak C röl hogy vissza adjàk neki, es nem mondjàk el mi van, igazàbol azt hiszik semmit nem vàgok.


Kivancsi lennék mire megy ki ez a "játék".

Vagy boritsak mindent?


2020. márc. 2. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szivasd meg őket.

Kérdezz rá A-ra, h ismeri-e C-t!

Kérdezz rá C-re is, h ismeri-e mondjuk B-t. Ha azt mondja nem, akkor mondd, h pedig sok rosszat mondott neked róla.


Végül pedig küldd el mindegyiket a fenébe.

2020. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legegyszerubb es legjobb megoldas.ha teljesen kizarod oket az eletedbol.

Nem kell jatszadozni se semmi, tiltani oket mindenhonnan

2020. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lehet megkérdezném "miért teszik, miért jó ez". Annak is egyértelmű bizonyítéka van, hogy minden szavadat visszamondanak, ezeket utána neked megismétlik, valamilyen formában?
2020. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem beszélnek ki, nem lehetséges, csak az foglalkoztatja őket esetleg hogy ismerik egymást és "keresik az alkalmat" amikor megmondhatják ezt?

Van, hogy félre lehet érteni szituációkat.

2020. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam, csak én próbára tettem őket. Írtam magamról valami kamu dolgot,aminek volt hírértéke.

Úgyse bitrak ki, hogy ne kérdezzenek rá.


Rákérdeztek, én meg jó nagyot nevettem, hogy bevettetek ezt a rossz kamut?

Onnantól nem a barátaim.


Vannak ilyen szemetek,jó sokan

2020. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki ilyesmit művel, az egészen biztosan nem a barátod.


Legfeljebb haver, ismerős, stb.

2020. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig hagyom magamat átb×ni. Úgy gondolom, hogy az életben van egy rendezőelv. Ma én, holnap te.
2020. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!