Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Ez furcsa lenne?

Mit tegyek? Ez furcsa lenne?

Figyelt kérdés
Már szinte minden napos, hogy kések a gimiben első óráról, mert nem merek bemenni a terembe, mert félek. Fáj a fejem, hasam, ráz a hideg is. Az a gond, hogy már így egy átlagos iskolai nap is úgy ki tud meríteni lelkileg, mintha már egy egész hét lenne. Ez már évek óta így megy, hol jobban elojon, hol nem, és ezt azert legtöbbször tanáraim és osztalytarsam is észreveszik rajtam. Tanárok általában nem foglalkoznak vele, viszont osztalytarsaim emiatt mindig tavolsagtartobbak velem. Konkrétan minden nap egyedül vagyok. Emiatt szüleim többször is atirattak már másik iskolába vagy osztályba. Most van a második évem gimnáziumban. Az lenne a kérdésem, hogy ha úgy járnám végig az 5 évet, hogy minden évben új osztályba megyek farcsanak tűnne?

2020. márc. 3. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek KÖTELESSÉGÜK lenne a mentális problémáidat kezeltetni!

De ha már ennyire szarnak rád, akkor beszélj az osztályfőnököddel, hogy szeretnél pszichológushoz menni. Biztos van rá mód ebben segíteni, sok helyen vannak iskolapszichológusok, vagy az iskolának módjában áll beutaltatni valaki területileg illetékes szakemberhez.

Az, hogy magántanuló legyél nem javaslom, mert csak sokkal rosszabb lesz az állapotod, ha élesben kikerülsz az emberek közé.

2020. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az osztaly főnöknek lehet kellene szólnom, csak nem akarom, hogy e-miatt esetleg máshogy bánjon velem. A magántanulóságra én is gondoltam, de szinte mindenki azt mondta, hogy nem tenne jót, így ez felejtős.
2020. márc. 3. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Pedig jelenleg ez lenne az egyetlen segítséged!

Nyilván nem fogja az of. szétkürtölni és ha igazi pedagógus, akkor majd ő fogja tudni, hogy hogyan bánjon veled!

Gondold át és ha másképp nem megy írd le levélként és add oda neki.

2020. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probaltad màr kèsès helyett, hogy joval hamarabb mesz suliba mig alig vannak?
2020. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Még nem próbáltam, de nem is szeretném, mert iszonyú messze lakok a sulitol.
2020. márc. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!