Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ferfi letemre utalom az...

Ferfi letemre utalom az osszes ferfit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen undorodom toluk, mindegyik uralkodni akar a masikon, felvag mindennel, nagykepu, sokat kepzel magarol, leszol mindenkit, mindent verekedessel, eroszakkal akarnak megoldani, nagyon utalom es az osszes ilyen es a legrosszabb, hogy mindenhol ferfiak vesznek korbe, munkahelyen, itthon, mindenhol. Sajnos meg a haverjaimban is ugyanezek a tulajdonsagok vannak meg, de haverok nelkul nagyon unalmas lenne az elet, ezert muszaj. Nem vagyok meleg felreertes ne essek, de lany nem sok volt az eletemben sajnos, de anyamon es a no testverein is latom, hogy teljesen mas, kepesek erzeseket kimutatni, megbeszelni a dolgokat stb. Ferfiak meg elviselhetetlenek. Mit tudnek tenni szerintetek?
2020. márc. 5. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Oka hogy nem sràcok közt nöttel fel.


Sajnos meghatarozo a gyerekkor nagyon plusz apuddal is a kapcsolat abban hogy felnöve higyan talalod fel magad az azonos vagy ellentetes nemüek közt :(


Idealis csalad ahol van apa anya több es különbözö nemü gyerekek. Aki ilyenben nö fel az lesz a legeselyesebb arra hogy jol szocializalodjon.


Javaslat csak annyi engedd el a mèrged mert csak sajat magadnak àrtasz vele téged öröl egyedül a haverjaid nem fogja. Szoval ez csak öngol.

2020. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Közel sem minden férfi ilyen. Rossz közegben mozogsz. Én összesen egy ilyen nagyképű tetü férfit ismertem életemben, verekedőset meg egyet se. Én se vagyok ilyen, bár nekem meg megvan a saját defektem.


30F

2020. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Ehhze pszichológus kell, mert különben nagy bajba fogsz kerülni. Te is férfi vagy, tehát önagadat is utálod. Ennek vagy anyuka a gyökere és/vagy apuka.


"de anyamon es a no testverein is latom, hogy teljesen mas, kepesek erzeseket kimutatni, megbeszelni a dolgokat stb. Ferfiak meg elviselhetetlenek. Mit tudnek tenni szerintetek?"


Ja, csak most látom. Anyuska itt a bűnös, a brutál férfigyűlöletével. Ha jót akarsz magadnak, elhúzol szakihoz, de gyorsan.

2020. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2 szerintem egy olyan kapcsolatban, ahol két "homi" eljut a családalapitás gondolatáig, ott nagyon nagy összhang van, valószinűleg mert az egyik inkább férfi lélekben, a másik inkább nő.


Szóval hibás az asszociációd ilyen értelemben.

2020. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátkozz nőkkel.
2020. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4: Honnan veszed a férfi gyűlöletet??? Egy szóval nem írt ilyet a kérdező. Vagy ha az anyja és a testvérei képesek érzéseket kimutatni, meg megbeszélni dolgokat (mert ennyit írt a kérdező) akkor az férfigyűlölet?? Itt csak te gyűlölködsz.
2020. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 ez nem asszociacio. Gyermekpszichologia.
2020. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Remek papucs lesz belőled
2020. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem gyulolok en senkit sem, csak nehez elviselnem ezt a fajta viselkedest. Lehet, hogy velem van a baj, sot, valoszinuleg azert nem nagyon votlak baratnoim eddig, mert en nem ilyen vagyok, de nem akarok en is olyan lenni. Persze nem azt mondom, hogy a haverjaimnak nincsenek jo tulajdonsagaik, de ha ottvan egy lany pl a tarsasagban, akkor mar egybol mindegyik kifordul magabol, megy a farokmeregetes, kinek van tobb, kinek van jobb. Stb. Meg az eroszak, ha van valaki akit nem birnak akkor egybol osszeakarjak verni meg hasonlo, meg ez hogy nezki, ez milyen ronda, mindenkit leszolnak, aztan meg ha ugyhozza az elet osszehaverkodnak, akkor mar nyilizik a szemebe, meg letagadja, hogy 2 hete meg az anyukajat szidta el mindennek stb. Lehetne meg folytatni hosszasan.
2020. márc. 5. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Ez a viselkedés tényleg nagyon gáz. De szerintem nem minden férfi ilyen. Ezek inkább ilyen tipikus suttyók. Az én ismerőseim nem ilyenek. Találkoztam már ilyennel, de nyilván nem lettünk jóbarátok :) Meg mint férfi sem tetszik az erőszakos típus.
2020. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!