Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire normális ha 22...

Az mennyire normális ha 22 éves nő létemre egy 40 éves férfit tartok a legjobb barátomnak?

Figyelt kérdés
környezetemben nem nagyon látok ilyet úgyhogy elkezdtem gondolkodni, és lehet hogy ez ilyen apa komplexus...mivel meghalt az édesapám 6 éve..meg amikor élt akkor sem viselkedett apaként. Lehet hogy benne keresem őt... de ez így rendben van?
2015. jan. 7. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Jó eséllyel ő viszont azon munkálkodik hogy a beléd tuszkolj a farkát. Szóval furcsa:D
2015. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges , hogy tényleg apakomplexus. A kérdés csak az, hogy téged zavar-e ez a felismerés, mert néhány példaéletű vakon ítélkező emberen kívül nem hiszem, hogy bárki emiatt ferde szemmel nézne rád/rátok:)
2015. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát amúgy van párja, kérdeztem is már tőle hogy miért barátkozik velem, ő azt mondja hogy a barátság nem kor függvénye és kedvel, ennyi... viszont jobban belegondolva nekem is furcsa ez az egész.
2015. jan. 7. 14:35
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is ezt szoktam mondani, amikor idősebb nőkkel ismerkedek. Ettől függetlenül mind bólogatott már öv szinten:D
2015. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megmarad a szexmentes barátság szintjén, semmi probléma. Neked apakomplexusod van, ő meg a fiatal őzgidát látja benned nagy jávorszarvas létére.
2015. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem furcsa... Biztos, hogy apukádat keresed benne. Én 22 évesen ugyanígy voltam egy fiatalosabb 61 évessel. Nálam ez egyértelműen apakomplexus volt.
2015. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hatodik vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy ha esetleg megszakítanád vele a kapcsolatot, mondván, hogy ez nem normális, mindig lesz akiben keresni fogod az apafigurát.
2015. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj abból problémát ami nem probléma.

Ha őt tartod a legjobb barátodnak , akkor örülj , hogy van egy "legjobb barátod".Elkezdesz gondolkodni, meg kérdezed mások véleményét, aztán még jobban összezavarnak majd azt fogod figyelni, hogy mikor támad le , meg hogy miként viselkedik , "apaként", vagy férfiként, stb.Talán a kora, a tapasztalata miatt megfontoltabb, érettebb , megértőbb. Önmagában nincs ebben semmi rossz , vagy fura .No és ha "apafigura"?Baráti kapcsolatban vagytok ,nem ?Ha édesapáddal nem is volt túl jó a kapcsolatod, most van egy férfi aki a legjobb barátod.Vannak 22 éves nők akiknek nincsenek igazán jó barátaik, ők valószínű örülnének annak ha lenne akár egy érettebb korú "legjobb barátjuk." Egyenlőre nem látok ebben problémát.Rajtad is múlik, hogy lesz e probléma ebből. "De ha nincs baj ne kiabálj".:D

2015. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

ha a feleségének nem furcsa...

én nagyon kiakadnék a helyében.

egyébként egyes válaszolónak van igaza. a férfi alig várja, hogy megdönthessen.

2015. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!